joomla templates top joomla templates template joomla

Grudziądzanin najlepszy w zmaganiach Strongmenów w Grudziądzu. To nie ostatnia tego typu impreza, będą kolejne

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Do Grudziądza przyjechali Sławomir Toczek, Bartłomiej Grubba, Tomasz Lademann, Krzysztof Kacnerski, Piotr Czapiewski i Jakub Szczechowski. Ten ostatni - Grudziądzanin - wygrywa zmagania na swoim terenie. Jakub Szczechowski z Grudziądza wygrywa grudziądzką odsłonę Pucharu Polski Strong Man. 

Już jutro Strong emocje na Marinie. Puchar Polski Strong Man

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz; fot: Edyta Serocka/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Do Grudziądza przyjadą: Sławomir Toczek, Jakub Szczechowski, Bartłomiej Grubba, Tomasz Lademann, Krzysztof Kacnerski i Piotr Czapiewski. Zawodnicy zmierzą się w 6 konkurencjach m.in. w tzw. spacerze farmera i Buszmena oraz wyciskaniu szkockich belek nad głowę i przeciąganiu tira.

GKM Grudziądz przegrywa spotkanie w Toruniu 31:59

T.N./eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Get Well Toruń zwycięża na Motoarenie z MRGARDEN GKM Grudziądz 59:31. Derby kończą się pomyślnie dla Get Well Toruń, które wygrywa z MRGARDEN GKM-em Grudziądz 59:31. Również bonus pozostaje po stronie toruńskich gospodarzy. 

GKM Grudziądz przegrywa z Falubaz Zielona Góra, która zgarnia bonus

T.N./eSerwis.info; foto: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Wynik wyjazdowego spotkania MRGARDEN GKM Grudziądz z Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 35:55. Tym samym gospodarze zgarniają bonus. Aktualna sytuacja w tabeli PGE Ektraligi - MRGARDEN GKM Grudziądz na czwartej pozycji.

Grudziądzanie wystartują w Letnich Igrzyskach Olimpijskich. Już dzisiaj w nocy oficjalna ceremonia otwarcia

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz; video/foto: RUPTLY/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Już dzisiaj w nocy ofiaclne otwarcie Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio. Również grudziądzcy zawodnicy będą rywalizowali o medale. Igrzyska Olimpijskie w Rio rozpoczynają sie oficjalnie już dzisiaj w nocy. Na tej najważniejszej imprezie sportowej wystąpią również zawodnicy grudziądzkich klubów sportowych, a także wywodzące się z grudziądzkiego sportu. 

GKM niepokonany na własnym torze. Bonus jednak wędruje do gości z Rybnika

T.N/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Na grudziądzkim torze tradycyjnie triumfują gospodarze. GKM Grudziądz wygrywa spotkanie z ROW Rybnik 54:36. Sporo pechowych sytuacji dla grudziądzkiego zespołu spowodowało, że bonus powędrował tym razem do rywali. Spotkanie jednak zakończone wynikiem 54:36 na chwile obecną lokuje grudziądzki zespół na 3 pozycji tabeli ligowej. 

Jak spisali się grudziądzcy sportowy w RIO? Jest kilka sukcesów!

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta Grudziądz; fot/video: Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Pora na podsumowanie występów zawodników związanych z Grudziądzem na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Wychowanka Klubu Wioślarskiego „Wisła” Grudziądz Magdalena Fularczyk-Kozłowska wraz z koleżanką z reprezentacji Polski Natalią Madaj zdobyły złoty medal w wioślarstwie. 

Dramat jednego z grudziądzkich zawodników w spotkaniu ze Stalą Mielec. Niemniej nareszcie solidna wygrana. 3:1 dla Olimpii Grudziądz

T.N./eSerwis.info; video/foto: facebook/OlimpiaGrudziadz; video: youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Dosyć dramatycznie zakończyło się i to już na prawie samym początku, spotkanie dla napastnika Olimpii Grudziądz, który w 15 minucie złamał rękę Spotkanie Olimpii Grudziądz ze Stalą Mielec rozpoczęło się dramatycznie od złamania ręki przez Brazylijczyka Nildo napastnika gospodarzy. 

Olimpijskie złoto dla wychowanki grudziądzkiego klubu KW "Wisła". Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj mistrzyniami olimpijskimi

T.N./eSerwis.info; fot: Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Dwójka podwójna wagi lekkiej w składzie Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj z złotym medalem igrzysk w Rio. Polki, które były uważane za jedne z faworytek do podium przez większość wyścigu płynęły na drugiej pozycji za osadą brytyjską. 

W piątek III Międzynarodowe Kryterium Uliczne. Będą utrudnienia w ruchu i objazdy

T.N./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot/video: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W piątek, 5 sierpnia w godz. 15.00-20.00 w związku z organizowanym III Międzynarodowym Kryterium Ulicznym zmieni się organizacja ruchu w ciągu Trasy Średnicowej na odcinku od ronda ks. Jerzego Popiełuszki do ronda Lotników. 

Olimpia miała walczyć o wyższe cele. W inauguracyjnym spotkaniu ulega drużynie z Bielsko-Białej

T.N/eSerwis.info; info Olimpia Grudziądz; fot: Agencje/eReporter24.pl; VIDEO: youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Grudziądzki zespół przegrywa inauguracyjny mecz sezonu z drużyną z Bielska-Białej i to na własnym boisku przed własną widownią. To dopiero początek sezonu, ale nie trudno się domyślać jakie znaczenie ma on dla kibiców i zapewne równiez psychologiczne znaczenie także dla samych zawodników.