joomla templates top joomla templates template joomla

Zawodnik Stali na Pucharze Świata

info: Urząd Miasta; Grudziądz; fot: R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Polska drużyna sprinterów, w skład której wchodził zawodnik Autonomicznej-Ludowej Kolarskiej Sekcji „Stal” Grudziądz Mateusz Lipa zajęła 2.miejsce w ostatniej serii torowego Pucharu Świata, który odbył się w Hongkongu. Kolarze wykonali kolejny krok w drodze do wywalczenia kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro. Sprinterzy wykręcili drugi czas - 43.886 - w kwalifikacjach. 

Trwa modernizacja stadionu żużlowego

Łukasz Szalkowski/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Trwa modernizacja stadionu żużlowego. Powstaje już nasyp przeciwległej prostej. W ciągu najbliższego tygodnia zostaną dokończone też ostatnie prace przy zbrojeniu ściany oporowej na pierwszym łuku. Budowlańcy liczą na sprzyjającą pogodę, która pozwoliłaby na planowe zakończenie robót.

Pierwsza potyczka z Tarnowem w Grudziądzu już w kwietniu. Będzie transmisja TV. Zobacz terminarz spotkań GMK

info: PGE Ekstraliga; fot: R.Ż/Sport.eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

73 procent meczów zaplanowanych na sezon 2016 w PGE Ekstralidze nSport+ planuje pokazać LIVE. Takiej dawki Najlepszej Żużlowej Ligi Świata w telewizji nie było jeszcze nigdy w historii! PGE Ekstraliga opublikowała terminarz rozgrywek na nowy sezon, który rusza 8 kwietnia. Mecze dwóch pierwszych rund PGE Ekstraligi (piątek – niedziela) będą w stu procentach transmitowane przez nSport+!

Radni PO zapowiadali większą kontrolę nad finansowaniem sportu w Grudziądzu. Już jutro batalia budżetowa w Radzie Miasta

Tomasz Nowak/eSerwis.infio włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W 2016 roku ponownie, jak w latach poprzednich, miasto dokapitalizuje spółki sportowe. Finansowanie działalności sportowej przez dokapitalizowanie stało się więc już „tradycją” lub „automatyzmem” - jak to określił radny Platformy Obywatelskiej Maciej Glamowski.

Przyłącz się do Świątecznej Paczki kibiców GKM-u dla dzieci z Domu Dziecka w Tarpnie

R.Ż/eGrudziadz.pl; fot: Łukasz Szalkowski/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Kibice grudziądzkiego GKM-u organizują zbiórkę słodyczy oraz zabawek dla dzieci z Domu Dziecka w Tarpnie i zachęcają do wsparcia akcji zarówno wszystkich kibiców grudziądzkiego żużla jak też wszystkich chętnych chcących „dorzucić” się do świątecznego prezentu dla dzieciaków. 

MRGARDEN GKM Grudziądz znowu awansuje do PGE Ekstraligi?

Tomasz Nowak/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Kilka dni temu do kibiców żużlowych dotarła informacja o ratunku dla borykającego się z problemami finansowymi Falubaz Zielona Góra. Wydawało się, że PGE Ekstraliga pozostała już tylko wspomnieniem, a jednak nie do końca. 

Olimpii Grudziądz remisuje w spotkaniu Drutex-Bytovii 1:1

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: youtube/Olimpia Tv włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Kibice grudziądzkiej Olimpii z nadzieją czekali na sobotnie spotkanie, które co najważniejsze nie zakończyło się porażką grudziądzkiego zespołu, ale nie zakończyło się tez zwycięstwem - jest remis w spotkaniu pomiędzy Olimpią Grudziądz a zespołem Drutex-Bytovii 1:1.