joomla templates top joomla templates template joomla

GKM Grudziądz przegrywa wyjazdowe spotkanie w Gorzowie

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: R.Ż/eGrudziadz.pl; facebook/Stal Gorzów włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Przez większą część spotkania MRGARDEN GKM Grudziądz był w kontakcie z gospodarzami z Gorzowa, niestety bardzo dobra końcówka Stali dała gospodarzom pewne zwycięstwo w Gorzowie.

Zdecydowana wygrana GKM Grudziądz nad gośćmi z Tarnowa

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

MRGAREDEN GKM Grudziądz wygrywa inauguracyjny mecz PGE Ekstraligi w Grudziądzu z Unia Tarów i w ten piękny sposób rozpoczyna sezon ekstraligowy w Grudziądzu. 57:33 dla gospodarzy, wysoka wygrana grudziądzkiej drużyny pozytywnie nastawia zespół w nowym sezonie.

Już dzisiaj wyczekiwane inauguracyjne spotkanie na torze żużlowym. GKM zmierzy się z Unią Tarnów

Tomasz Nowak/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Sobotnie starcie MRGARDEN GKM z Unią Tarnów odbędzie się zgodnie z planem! Tak więc kibice będą mogli zobaczyć spektakl na torze w wykonaniu MRGARDEN GKM z Unią Tarnów. Pojawiające się doniesienia o zagrożonym meczu w Grudziądzu z powodu pogody zostały raczej definitywnie przecięte. 

XIV Wielkanocne Zawody Balonowe. Rok temu pauza w tym roku ponownie

R.Ż/eSerwis.info; info: Aeroklub Nadwislański włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W tym roku po zeszłorocznej pauzie w Grudziądzu odbędą się ponownie zawody balonowe. Już 14 kwietnia w aeroklubie w podgrudziądzkich Lisich Kątach odbędą się XIV Wielkanocne Zawody Balonowe o Puchar Prezydenta Grudziądza. 

Nowy rekord świata na Ogólnopolskim Turnieju Kostki Rubika „Grudziądz Open 2016”

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Kostki Rubika „Grudziądz Open 2016” został ustanowiony rekord świata w układaniu kostki 2x2x2. Wydarzenie zorganizowano w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 3 im. Bronisława Malinowskiego. W turnieju uczestniczyło 80 zawodników z całej Polski oraz po jednym z Litwy i Ukrainy. 

Wynik zawodników ALKS „Stal” podczas Mistrzostw Świata zapewnił start na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Drużyna złożona z zawodników ALKS „Stal” zajęła 8. lokatę w sprincie drużynowym podczas Mistrzostw Świata w kolarstwie torowym organizowanych w Londynie. W ekipie znaleźli się: Krzysztof Maksel, Rafał Sarnecki, Grzegorz Drejgier oraz Mateusz Lipa. Uzyskany wynik zapewnia reprezentantom Polski start na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. 

Nadal niepokonana Olimpia remisuje z wiceliderem tabeli Wisłą Płock 1:1

Tomasz Nowak/eSerwis.info; video/foto: youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Jeszcze zimą niewielu sądziło, że Olimpia ma szansa na utrzymanie się w I lidze. Runda wiosenna pokazuje jednak, że po zimowej przerwie zespól wyraźnie jest wzmocniony i może się równać z każdym jak równy z równym. Remis w spotkaniu z Wisłą Płock to kolejne dobre spotkanie, chociaż pozostaje niedosyt to jednak jest to remis z wiceliderem tabeli – co trzeba podkreślić.

Olimpia remisuje z Zawiszą 1:1. Grudziądz pnie się w górę tabeli ligowej z każdym spotkaniem

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot/video: youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

W wiosennej rundzie widać znaczną poprawę po radyklanych zmianach w zespole. Wcześniejsze spotkania i remis z Zawiszą notowaną w czołówce tabeli ligowej – zespół aktualnie na 3 miejscu w tabeli - pokazuje tylko potencjał zespołu z Grudziądza, który najwyraźniej zremisować, a może nawet wygrać może z każdym i to nawet na wyjeździe. 

Prezentacja zawodników MRGARDEN GKM już za nami

Tomasz Nowak/eSerwis.info; foto/video: R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Prezentacja zawodników MRGARDEN GKM, którą poprowadził Tomasz Lorek oraz znany prezenter telewizyjny oraz piosenkarz - Bilguun Ariunbaata już za nami. Wszyscy zawodnicy żółto-niebiescy zaprezentowali się przed kibicami na gali zorganizowanej w Kinie Helios w Grudziądzu. 

Dobre widowisko sportowe, wynik niezadowalający. MKS Grudziądz przegrywa spotkanie z Wybrzeżem Gdańsk

R.Ż/Sport.eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Kolejny emocjonujący mecz w wykonaniu Grudziądzkiego MKS-u przyspozył kibicom wiele emocji. Niestety to również kolejne przegrane spotkanie grudziądzkiego zespołu. - „Spotkanie, które my mogliśmy, a Wybrzeże musiało wygrać. Przed spotkaniem powiedzieliśmy sobie, aby jak najwięcej radości czerpać z gry oraz każdej zdobytej bramki.