joomla templates top joomla templates template joomla

Antonio Lindbaeck w najbliższych spotkaniach GKM Grudziądz raczej nie wystąpi. Został zatrzymany przez policję

Tomasz Nowak/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Antonio Lindbaeck został zatrzymany przez szwedzką policję. Zawodnik MRGarden GKM Grudziądz podejrzany jest o dokonanie czynności seksualnej z nieletnią. Zawodnik grudziądzkiego GKM-u w przeszłości był już kilkukrotnie sądzony przez szwedzki urząd sprawiedliwości, za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. 

Biało zieloni przegrywają. Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 0:1

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot/video: youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Czy to kryzys u grudziądzkich gospodarzy? Pytają największe polskie serwisy sportowe. Po długiej serii spotkań bez porażki jaka została przerwana w spotkani z Kluczborkiem zespół ponownie wygrał z Pogonią, a teraz Olimpia Grudziądz ponownie przegrywa. Nieprzewidywalne są wyniki spotkań, raz wygrana z czołowym zespołem tabeli ligowej innym razem przegrana z dołem ligowej części spadkowej. 

Rewelacyjna dyspozycyjność Tomasza Golloba. Emocje do ostatniego biegu i GKM wygrywa!

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

MRGARDEN GKM-u Grudziądz okazuje lepszy w starciu z Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Praktycznie do ostatniego biegu ważyły się losy spotkania, które niewątpliwie wygrał - chociaż nie sam - dla Grudziądza Tomasz Gollob. Wynik końcowy 46 do 44 dla żółto-niebieskich.

4. Półmaraton Śladami Bronisława Malinowskiego za nami. Czekamy na kolejny. Już za rok!

R.Ż/eSerwis.info; info: Urząd Miasta; Grudziądz; fot: R.Ż/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

695 osób wczoraj, tj. 1 maja przebiegło dystans 21,0975 km, czyli 4. Półmaraton Grudziądz-Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Sygnał do startu dał zawodnikom Prezydent Grudziądza Robert Malinowski. Biegacze wystartowali ze stadionu im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu, przebiegli przez ulice miasta, most na Wiśle, miejscowości: Dragacz, Grupa i Buśnia aż do Rulewa. 

Czekają na Twój doping na trasie. Jutro IV Półmaraton Śladami Bronisława

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

750 zawodników zapowiedziało swój start w najbliższą niedzielę, 1 maja w 4. Półmaratonie Grudziądz - Rulewo Śladami Bronka Malinowskiego. Mistrzyni Polski w Maratonie, grudziądzanka Arleta Meloch i zwycięzca ubiegłorocznego półmaratonu Marcin Zagórny ścigać się będą z całą pewnością o statuetki i cenne nagrody. 

Olimpia pozostaje na kolejny sezon w pierwszej lidze. Radość kibiców i zawodników

Tomasz Nowak/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Pewna wygrana Olimpii Grudziądz w spotkaniu z Sendecją Nowy Sącz 3:2 w spotkaniu w Grudziądzu, radość zawodników i działaczy i chyba jeszcze większa radość kibiców. Olimia pozostaje na kolejny sezon w I lidze, po rewelacyjnej rundzie wiosennej i to jest najważniejsze.

Jednak to nie był koniec dobrej passy. Olimpia wygrywa na wyjeździe z Pogonią Siedlce 2:1

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Mimo ostatniej przegranej Olimpia wygrywa kolejny mecz na wyjeździe. Najwyraźniej spotkanie z MKS-em to był „błąd przy pracy” lub chwilowa niedyspozycja. Pogoń Siedlce podobnie jak Olimpia Grudziądz walczył do tej pory o przetrwanie w I lidze. Obecnie jednak po serii remisów i zwycięstw zespół z Grudziądz szybuje w ligowej tabeli na 11 pozycję, a tym samym jest daleko od strefy spadkowej. 

MKS Kluczbork pokonuje Olimpię. Pierwsza porażka biało zielonych po długim marszu

Tomasz Nowak/eSerwis.info; video: youtube/Olimpia Grudziądz; fot: R.Ż/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Oczywiście można powiedzieć, że kiedyś musiał nastąpić ten moment i Olimpia po bardzo długiej serii remisów i zwycięstw musi kiedyś ulec. I faktycznie imponujący marsz bez przegranej trwał bardzo długo, w 2016 roku Olimpia Grudziądz nie przegrała ani razu.