joomla templates top joomla templates template joomla

Spotkanie ze srebrną medalistką Mistrzostw Świata w wioślarstwie Martą Wieliczko w grudziadzkiej Marinie

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Na grudziądzkiej Marinie w czwartek 5 października zorganizowano spotkanie ze srebrną medalistą Mistrzostw Świata w wioślarstwie Martą Wieliczko. Przypomnijmy, ostatni sukces Marta Wieliczko odniosła na torze w Sarasocie (USA), gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorek w wioślarstwie.

Jak zapowiedzieli przed spotkaniem tak też zrobili. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w spotkaniu z Gorzowem dla MKS Grudziądz

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Ciekawe widowisko i pierwsze w tym sezonie zwycięskie spotkanie grudziądzkich szczypiornistów w starciu ze Stalą Gorzów. - „MKS Grudziądz 3-4 razy lepszy od zespołu z Gorzowa” – tak podsumował sobotnie spotkanie w Grudziądzu trener Stali Gorzów Dariusz Molski, który jednocześnie przeprosił kibiców za słaba postawę swojego zespołu.

Zawodniczka Jeździeckiego Klubu Sportowego "Rywal" Małgorzata Zabrycka zdobyła Mistrzostwo Polski w skokach przez przeszkody

Małgorzata Zubrycka reprezentująca Jeździecki Klub Sportowy „Rywal” zdobyła Mistrzostwo Polski w skokach przez przeszkody. Zawody odbyły się w Drzonkowie. Małgorzata Zubrycka na ogierze hodowli zagranicznej Castigo de Amor wywalczyła Mistrzostwo Polski w kategorii koni czteroletnich.

Sześcioro lekkoatletów Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka zdobyło łącznie 10 medali na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych

Sześcioro lekkoatletów Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka zdobyło łącznie 10 medali w tym: 1 złoty, 3 srebrne oraz 6 brązowych na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych, które odbywały się w Białymstoku. Bardzo dobry występ zanotowali juniorzy - Wiktor Walasiewicz oraz Hubert Szuba, dla których był to debiut w Mistrzostwach Polski Seniorów.

Złoty medal w kategorii Juniorów Młodszych na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w skokach przez przeszkody dla zawodniczki z Grudziądza

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Na Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w skokach przez przeszkody, które odbywały się w Klubie Jeździeckim Młyńska Struga położonym w pobliżu Torunia w kategorii Juniorów Młodszych złoty medal wywalczyła zawodniczka KJ Rywal im. C.W.K Martyna Gerke na koniu Kamelia J.

Weronika Folmer reprezentująca Klub Sportowo-Turystyczny Elektryk Grudziądz zdobyła złoty medal 18. edycji Volvo Gdynia Sailing Days w Gdyni

Weronika Folmer reprezentująca Klub Sportowo-Turystyczny Elektryk Grudziądz zdobyła złoty medal 18. edycji Volvo Gdynia Sailing Days w Gdyni. W ramach zawodów rozegrane zostały również Mistrzostwa Polski. Zawodniczka zwyciężyła w sprincie w klasie Laser Radial.

Dwoje zawodników ALKS Stal Iglotex Ocetix Grudziądz znaleźli się w programie Ministerstwa Sportu i Turystyki "Team 100"

info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: facebook/Nikola Różyńska włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

2 grudziądzkich sportowców: Nikola Różyńska oraz Mateusz Rudyk reprezentujący ALKS Stal Iglotex Ocetix Grudziądz znaleźli się w programie Ministerstwa Sportu i Turystyki „Team 100”. Projekt TEAM 100 to pomoc Polskiej Fundacji Narodowej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki dla stu młodych i perspektywicznych sportowców, członków kadr narodowych.

W niedzielę już po raz szósty odbędzie się „Bieg Trzech Plaż”. W tym dniu będzie kursował specjalny autobus Zgrupowanie na starcie o godz. 10.00

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Grudziądz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz sport

Już po raz szósty w najbliższą niedzielę, 25 czerwca odbędzie się „Bieg Trzech Plaż”. Gościem imprezy organizowanej przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku oraz Akademię Biegania będzie czołowy polski olimpijczyk, chodziarz Robert Korzeniowski.