joomla templates top joomla templates template joomla

Co nowego w GTŻ Grudziądz ?!

alt

Po dłuższej przerwie wracamy do grudziądzkiego speedway’a. Po całej aferze z KM Ostrów, ostatecznie GTŻ jechał w barażach z Orłem Łódź. Po wygranym dwumeczu z drugoligowcem, grudziądzanie utrzymali pierwszą ligę! Teraz czas na transfery, a tutaj GTŻ ma parę niespodzianek.

Pierwszymi, którzy podpisali kontrakty byli: Oliver Allen, Rory Schlein oraz Edward Kennett. Ta trójka parafowała umowę tuż po zakończonym drugim meczu z Orłem Łódź. Najprawdopodobniej w ekipie Roberta Kempińskiego nie zobaczymy już Grzegorza Knappa oraz Pawła Staszka. W kwestii finansowej ‘dogadany’ jest już Kamil Brzozowski i możemy spodziewać się na dniach, że popularny Brzózka złoży podpis pod nową umowa na sezon 2010.
Nieoficjalnie mówi się, że do Grudziądza ma powrócić wychowanek GKM-u, Krzysztof Buczkowski! Jednak tego dowiemy się 4. grudnia, wtedy to włodarze klubu zaprezentują skład na przyszły rok. Ciekawą nowinką może być fakt, iż Niemiec – Kelvin Woelbert stara się o obywatelstwo Polskie! Niemiec podpisał już kontrakt na starty w przyszłym sezonie. Niewiadomą jest Artur Mroczka, ten ma dość wysokie wymagania, jednak obie strony mają nadzieję, że znajdą kompromis.
Więcej szczegółów związanych z transferami, poinformujemy Państwa już niebawem po ogłoszeniu składu przez zarząd GTŻ-tu.