joomla templates top joomla templates template joomla

KM Ostrów – GTŻ Grudziądz, walka o utrzymanie

Już w najbliższą niedzielę zawodnicy GTŻ-u Grudziądz udadzą się do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie będą walczyć w pierwszym meczu o utrzymanie w I lidze. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 19:00. Czterotygodniowa przerwa w startach ligowych obu ekip, pozwoliła na dokładne i pieczołowite przygotowania to tego arcyważnego spotkania.

Goście wystąpią w tym meczu w najsilniejszym zestawieniu. Do składu powraca po kontuzji Australijczyk – Rory Schlein. GTŻ Grudziądz do Ostrowa przyjedzie jeszcze z dwiema ‘Pszczołami’ z Coventry, dokładnie z Olly Allenem oraz Edwardem Kennettem. Ta trójka wraz z Matejem Ferjanem mają pociągnąć drużynę do wygrania w Ostrowie. Niestety ten ostatni miał problemy we wcześniejszym meczu z ‘Czarnymi Diabłami’. Popularny Ferry został wygwizdany przez tutejszą publiczność z powodu afery korupcyjnej. W konsekwencji zaliczył bardzo słabe zawody w swoim wykonaniu. Jednak jak sam mówił ten mecz odszedł w niepamięć i do kolejnego spotkania przygotowuje się pieczołowicie. Ostatnio KMO miał spore problemy finansowe, czy takowe zmienią ton rywalizacji?

W składzie KM-u pojawili się Chris Harris oraz Daniel Nermark. Wobec tej dwójki zarząd miał spore zadłużenia finansowe. W zestawieniu nie pojawił się Karol Ząbik i ten najprawdopodobniej nie pojedzie. Zbyt wielkie zadłużenie jest wobec tego zawodnika i sam Karol nie chce wystąpić w tym spotkaniu. W meczu również nie wystąpi kontuzjowany Adrian Gomólski, który nabawił się kontuzji kostki u nogi. KM Ostrów boryka się z kłopotami finansowymi oraz zarządem, ten w ostatnich czasach zmieniał się dość często.

Mimo kłopotów obu ekip zapowiadają się bardzo ciekawe zawody. W końcu chodzi o być albo nie być w pierwszej lidze! Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00, trzymajmy kciuki za naszych żużlowców!


KM Lazur Ostrów:

9. Chris Harris
10. Adrian Gomólski
11. Robert Miśkowiak
12. Daniel King
13. Daniel Nermark
14. Piotr Szóstak


GTŻ Grudziądz:

1. Matej Ferjan
2. Kamil Brzozowski
3. Oliver Allen
4. Edward Kennett
5. Rory Schlein
6. Artur Mroczka
 

Ceny biletów:


Trybuna Główna: 45 zł
Normalny: 25 zł
Ulgowy: 18 zł
Program: 7 zł