joomla templates top joomla templates template joomla

Kolejna ‘Pszczoła’ z Anglii w Grudziądzu!

Dziś w nocy Edward Kennett doszedł do porozumienia z włodarzami GTŻ-u Grudziądz! Rozmowy trwały od godziny 15:00 wczorajszego dnia (tj. 6.07), do późnych godzin nocnych. Przypomnijmy, iż grudziądzanie znajdują się na ostatniej pozycji w ligowej tabeli.

Podpisanie kontraktu z Anglikiem na pewno będzie sporym wzmocnieniem dla Roberta Kempińskiego. Edward Kennett w tym roku wywalczył vice mistrzostwo Wielkiej Brytanii oraz startował z ‘dziką kartą’ w tegorocznym Grand Prix w Cardiff. Na co dzień sympatyczny Anglik startuje w angielskiej lidze reprezentując Coventry Bees. Warto podkreślić, że w owej drużynie startują również Rory Schlein i Oliver Allen. W ten sposób w drużynie z nad Wisły pojawiła się kolejna ‘Pszczoła’ z Anglii. Pozostaje tylko czekać na potwierdzenie kontraktu przez Polski Związek Motorowy.

Grudziądzanie również wyślą pismo z prośbą o przełożenie spotkania w Poznaniu. Przyczyną jest start w Drużynowym Pucharze Świata min. Rorego Schleina oraz nowego nabytku grudziądzan Edwarda Kennetta.