joomla templates top joomla templates template joomla

Live: ŁKS Łódź - Olimpia Grudziądz 2:3

gksolimpia.com.

altZapraszamy Państwa na tekstową relację live z meczu sparingowego pomiędzy ŁKS-em Łódż, a Olimpią Grudziądz. Spotkanie rozgrywane jest w Gutowie Małym.

8' - Ładne uderzenie zawodnika Olimpii Grudziądz (zawodnika testowaneg) z około 25 metrów, ale pewnie broni golkiper ŁKS-u.

13' - gol dla Olimpii! Najpierw pięknym podanie między dwóch zawodników ŁKS-u popisał się Gebauer do wychodzącego napastnika Olimpii, ale strzał został zablokowany. Po chwili rzut rożny, piłka trafia przed pole karne do zawodnika testowanego, który bezpośrednio pokonuje bramkarza z Łodzi. 1:0!

17' - akcją prawą stroną zawodnika ŁKS-u, ale jego dośrodkowanie zostaje zablokowane.

18' - 2:0 dla Olimpii. Lewą flanką ładną akcję przeprowadził Rogalski, zwiódł rywala w polu karnym i ładnym strzałem strzelił nie do obrony pod poprzeczkę!

22' - kolejna akcja podopiecznych Tomasz Asenskiego, ale dośrodkowanie Rogalskiehgo z lewej strony minimalnie niecelne. Zdecydowana przewaga Olimpii

23' - dośrodkowanie z rzutu wolnego zawodnika ŁKS-u ale pewny chwyt Osieckiego

26' - groźna akcja ŁKS-u, zawodnik wbiegł w pole karne, ale dograł niedokładnie i piłka opuściła boisko

29' - ładna trójkowa akcja pomiędzy Gawęckim, Ruszkulem, a Kłusem. Ten ostatni uderza z 20 metrów nad poprzeczką

35' - gra się wyrównała i toczy głównie w środkowej strefie boiska

37' - ładna akcja Ruszkula, który podaje do Rogalskiego, a ten uderza minimalnie nad poprzeczką

44' - ładne udewrzenie Cieślińskiego z 25 metrów, ale metr nad poprzeczką

45' - Ruszkul indywidualnie wbiega w pole karne, znajduje się sam na sam z golikperem ŁKS-u, ale nie potrzebnie zagrywa jeszcze do Cieślińskiego lecz w tym podaniu zabrakło dokładności. Po chwili groźna akcje ŁKS-u,ale uderzenie jednego z zawodników łodzian pięknie na poprzeczkę sparował Osiecki. Dobra i pewna gra golkipera Olimpii, który chwilę później, także fenomenalnie sparował piłkę na słupek. Okres dobrej gry naszych gości.

Po pierwszej połowie grudziądzanie prowadzą 2:0 Na relację z II części spotkania zapraszamy po kliknięcu w "Czytaj Dalej".

46' - Rozpoczęła siedruga połowa. Na boisku pojawili się Staniek, Biernat, Cieciura, Kryszak, Frańczak, Grischok i Smoliński.

51' - ładna akcja Grischoka lewym skrzydłem, który podaje do Smolińskiego ten uderza z 20 metrów i zmierzającą piłkę do bramki wybija w ostatniej chwili obrońca ŁKS-u

55' - Frańczak podaje do Rogalskiego, ale strzał tego drugiego zablokowany przez obrońców ŁKS-u. Po chwili uderzenie zawodnika z Łodzi ładnie broni Osiecki.

59' - błąd Stańka w obronie. Wykorzystał to napastnik ŁKS-u i strzelił kontaktową bramkę. 2:1.

60' - Kryszak uderza z rzutu wolnego, ale dobrainterwencja bramkarza Łodzi, który wybija piłkę na rzut rożny

73' - zmiany w Olimpii. Stachurski za Woźniaka, Cieśliński za Rogalskiego, Adamczyk za Gawęckiego. Spotkanie toczy się główniew środkowej strefie boiska, bez klarownych sytuacji z obu stron.

76' - uderzenie jednego z zawodników Łodzi z 25 metrów wysoko nad bramką Osieckiego

79' - goście doprowadzają do remisu. Z 25 metrów tuż przy słupku ładnie uderzył zawodnik ŁKS-u i bez szans golkiper Olimpii. 2:2

82' - z lewego skrzydła dośrodkowanie na drugi słupek i strzałem z bliskiej odległości gola strzela Frańczak. 3:2 dla Olimpii.

86' - ładne uderzenie Cieślińskiego z 25 metrów, ale dobrze broni bramkarz ŁKS-u.

88' - Cieciura ujrzał żółty kartonik. Po chwili z 6 metrów uderzał napastnik ŁKS-u, ale ładną obroną popisał się Osiecki.
90' - ostatnie minuty meczu to przewaga ŁKS-u.
92' - brutalny faul zawodnika naszych gości na Osieckim
Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo podopiecznych Tomasza Asenskiego.