joomla templates top joomla templates template joomla

Mecz w Janikowie MKS Grudziądz z MKS Basket

W środę nasi zawodnicy rozegrali zaległy mecz w Janikowie z tamtejszym MKS Basket. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 73 – 67, dużo w tym spotkaniu było nie do końca zrozumiałych decyzji sędziów, co na pewno wpłynęło na wynik meczu. Cieszy natomiast fakt, że zawodnicy z Grudziądz na swoim terenie pokonali zespół z Janikowa różnicą 9 punktów i tym samym okazali się lepsi w dwumeczu.

Przypomnijmy, że MKS Basket Janikowo zajął II miejsce w grupie A. MKS Basket Grudziądz ma realne szanse zająć IV miejsce, przed młodymi koszykarzami jeszcze pozostały do rozegrania dwa mecze. Każde zwycięstwo daje awans o jedną pozycję w tabeli, mamy nadzieję, że uda się zwyciężyć zespół z Bydgoszczy w obu meczach. Novum III Bydgoszcz zajęła w swojej grupie III miejsce, więc przynajmniej teoretycznie szansa na wygraną chłopców z Grudziądza jest duża, ale to wszystko się okaże na boisku!

Na pierwszy mecz z drużyną z Bydgoszczy zapraszamy Państwa w najbliższą niedzielę, mecz rozegrany zostanie o godz.14.00 na Sali UMK w Grudziądzu Sienkiewicza 22.
Bardzo liczymy na naszych Kibiców !.