joomla templates top joomla templates template joomla

MKS Grudziądz – AZS UKW Bydgoszcz 28 – 28

MKS Grudziądz – AZS UKW Bydgoszcz 28 – 28 ( 13 – 14 ) Kolejne ważne punkty zdobyli grudziądzcy szczypiorniści z wice liderem AZS UKW Bydgoszcz remisując.

Skład i bramki :

Szewczyk Sylwester; Ziółkowski Maciej; Ziółkowski Dawid – Stobbe; Brzeziński; Nalaskowski-7; Kakowski-4; Orłowski-6; Kruszewski-5; Kozłowski Marek-2; Dąbrowski; Kozłowski Michał-2; Stawicki; Tarkowski-2

Grudziądzanie rozegrali kolejne trudne spotkania z wice liderem rozgrywek z AZS UKW Bydgoszcz.
Początek spotkania pokazał, że zawody będą trudne i nikt nie zamierza sobie odpuścić.

Relacja foto:
MKS Grudziadz AZS UKW Bydgoszcz_1 MKS Grudziadz AZS UKW Bydgoszcz_9 MKS Grudziadz AZS UKW Bydgoszcz_59 MKS Grudziadz AZS UKW Bydgoszcz_68

Wynik na tablicy przez pierwsze 20 minut oscylował w granicach remisu, żadnej z drużyn nie udało się objąć prowadzenia na więcej niż 2 bramki.
W 27 minucie to akademicy objęli prowadzenie 14 – 10 (w tym okresie słabiej radziliśmy sobie w obronie oraz popełniliśmy kilka nie wymuszonych błędów w ataku)
Jednak ostatnie 3 minuty zagraliśmy poprawniej zdobywając kolejno 3 bramki i na przerwę schodziliśmy ze  stratą jednej( 13 – 14 )

W drugiej części spotkania obraz gry nie zmieniał się do 40 minuty, kiedy Paweł Kruszewski został ukarany 4 min. Kary za faul i dyskusję z sędziami. Wykorzystali to akademicy obejmując w 44 min. Prowadzenie 19 – 22

Chwilę później po kontrach grudziądzan i bramkach Tarkowskiego i Kozłowskiego ponownie na tablicy widniał remis po 22.
Taki obraz gry utrzymywał się do końca spotkania, na 2 min przed końcem przy prowadzaniu 27 – 26 dla MKS-u sytuacji „sam na sam” nie wykorzystał Mateusz Orłowski popełniając błąd techniczny. Natomiast akademicy z Bydgoszczy zdobyli 2 bramki na 30 sek przed końcem prowadzili 27 – 28

Ostatnie sekundy to istny horror, zawodnicy z Bydgoszczy chcąc ratować wygraną faulowali za co zostali ukarani 2 minutami. Wprowadzając za bramkarza siódmego zawodnika ostatnia bramkę zdobył Marek Kozłowski dla MKS Grudziądz i tak zdobyliśmy ważny punkt.

Podsumowując, zagraliśmy kolejny dobry mecz. Chłopacy powalczyli i za to im chwała, może być mały niedosyt bo mogliśmy pokusić się o zwycięstwo ale ciszymy się z tego co osiągnęliśmy.

Następne spotkanie rozegramy w Grudziądzu 11.03. niedziela o 17.00 z LKS Kęsowo, serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji już jutro. Mamy dla Was obszerną galerię i materiał video ze spotkania!