joomla templates top joomla templates template joomla

Novum III u nas 45-42 dla Grudziądza

Przy niesamowitym dopingu kibiców nasi koszykarze pokonali zespół z Bydgoszczy 45-42! Od samego początku mecz był bardzo nerwowy, po dwóch kwartach prowadziliśmy już różnicą 10 punktów. Niestety trzecią kwartę przegraliśmy 14-5. Na szczęście zawodnicy MKS Basket Grudziądz zachowali więcej „zimnej krwi” na koniec spotkania i nie dali sobie odebrać zwycięstwa.

Udało się zwycięstwem (MKS – Basket Kruszwica 2010 89: 29) rozpocząć sezon przed własna publicznością i także zakończyć wygraną ostatni mecz w Grudziądzu. Teraz czeka nas mecz w Bydgoszczy (czekamy na termin meczu, jest to mecz zaległy).Dla zespołu MKS Novum III Bydgoszcz mecz ten już nie ma znaczenia, jeśli chodzi o kolejność w tabeli, natomiast, jeśli uda nam się przywieść zwycięstwo to zakończymy sezon na IV miejscu! Jeszcze raz należą się słowa uznania dla kibiców, bez ich dopingu wynik meczu mógł być zupełnie inny! Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się na meczach ligowych w kategorii Młodzika i będziemy dostarczać kibicom jeszcze większych emocji!

Oczywiście liczymy, że Miasto udostępni nam salę przy UMK do trenowania i rozgrywania meczy ligowych.