joomla templates top joomla templates template joomla

Osiecki: Postanowiłem zostać i walczyć o numer 1!

gksolimpia.com.

W ostatniej kolejce sezonu Daniel Osiecki otrzymał szansę w meczu z Ząbkach i zachował czyste konto.
Fachowcy docenili jego występ i 24-letni grudziądzanin znalazł się po raz pierwszy z karierze w "jedenastce" kolejki.

Serwisowi GKSOlimpia.com Daniel opowiada o swoich sportowych marzeniach, a także zdradza, gdzie w przyszłym sezonie będzie walczył o miejsce między słupkami.

Ten sezon był dla Ciebie wyjątkowy bo debiutowałeś w 1 lidze. Mimo, iż zagrales tylko w 3 spotkaniach to jak go oceniasz w swoim wykonaniu ?

Tak, dokładnie miałem przyjemność zadebiutować w 1 lidze, choć były to tylko trzy mecze, to jednak zdążyłem się w każdym meczu pokazać z dobrej strony. Nie zawiodłem nigdy, dlatego zasłużyłem na więcej szans od trenera.

Które z 3 spotkań wspominać będziesz najbardziej i najmilej?
Najwięcej emocji przeżyłem w debiucie w 1 lidze, czyli mecz z Flotą. Najmilej, to ten ostatni, bo wygraliśmy go pewnie z Dolcanem Ząbki.

Zwłaszcza spotkanie w Świnoujściu jak i to ostatnie w Ząbkach zagrałeś na bardzo wysokim poziomie a co najważniejsze nie w obu tych meczach zachowałeś czyste konto. Dlaczego wiec tak sporadycznie stawałeś miedzy słupkami?

To już pytanie bardziej do trenera, dlaczego nie chciał dać mi szansy? Mam nadzieje, że zmieni się to wraz z przyjściem nowego sezonu.

Jak na bramkarza nie jesteś jeszcze wiekowym zawodnikiem, ale pora najwyzsza chyba grac już regularnie. Jak masz plany na przyszłość? Dalej chcesz walczyć o miejsce w pierwszym składzie Olimpii?

Właśnie chciałem podjąć się opuszczenia Olimpii, jednak po tym co przedstawił mi Prezes i władze klubu, postanowiłem przedłużyć umowę z Olimpią Grudziądz. Więc walczę o numer 1.
Masz propozycje z inne klubów? Interesuje Cie gra w niższej lidze, by tylko regularnie bronic?
Miałem propozycje z innych klubów, były to kluby z niższej klasy rozgrywkowej, jednak perspektywa regularnej w końcu gry w 1 lidze, która teraz się otwiera przekonała mnie do pozostania.

Co jest Twoim największym sportowym marzeniem?
W pierwszej lidze już zagrałem, czas na większą ilość występów, a później marzy mi się Ekstraklasa.