joomla templates top joomla templates template joomla

Piłkarska Sobota w Skwerze Handlowym

Monika Łukawska.

altW dniu 10 września od godz. 11.00 w Skwerze Handlowym (z supermarketem Piotr i Paweł) przy ulicy Kalinkowej 82 odbędzie się spotkanie z zawodnikami GKS Olimpia. Piłkarze przez dwie godziny będą opowiadać o sobie, swoich treningach, trybie życia.

Nie tylko będzie można z bliska popatrzeć na zawodników, dostać ich autograf i zdjęcie ale również obejrzeć na żywo ich popisy z piłką. Oczywiście nie zabraknie ciekawych konkursów i zabaw dla najmłodszych. Do wygrania klubowe gadżety. Nie lada gratka czeka też starszych fanów Olimpii i kibiców piłkarskich – w czasie spotkania będzie można wygrać darmowe wejściówki na mecz z Pogonią Szczecin, który w sobotę o godz. 16.00 rozpoczyna się na stadionie przy Piłsudskiego. Do zgarnięcia 10 biletów na mecz! Wszyscy zainteresowani biletami proszeni są o posiadanie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Informacja na temat obiektu:
Skwer Handlowy to osiedlowe centrum handlowe doskonałe na codzienne zakupy, mieści się na osiedlu Mikołaja Kopernika przy ulicy Kalinkowej łączącej centrum miasta z większością jego dzielnic mieszkaniowych. W niedalekiej odległości przebiega ulica Chełmińska, stanowiąca jedną z głównych arterii komunikacyjnych Grudziądza i stanowiąca jednocześnie trasę wjazdową z Torunia.

Klienci Skweru to mieszkańcy licznych pobliskich osiedli a także ci, którzy codziennie przejeżdżają ulicą Kalinkową w drodze do pracy. Uzupełnieniem oferty supermarketu Piotr i Paweł są drogerie Rossmann, sklepy oferujące odzież, zabawki, obuwie oraz punkty usługowe tj. kwiaciarnia czy In Medio. Skwer funkcjonuje od 1,5 roku i ofertę sprzedażową wzbogaca ciekawymi atrakcjami dla mieszkańców co sprawia, że zyskuje coraz więcej wiernych klientów.