joomla templates top joomla templates template joomla

Zakończenie sezonu piłki ręcznej MKS Grudziądz

Był tradycyjny grill, podziękowania dla sponsorów, ale także plany na kolejny sezon. Dzisiaj odbyło się w Restauracji "Zajazd Pod Kasztanem" zakończenie sezonu 2011-2012 MKS Grudziądz piłki ręcznej. 
 
Trener złożył podziękowania swojej drużynie, a także sponsorom, którzy wspierali grudziądzką sekcję piłki ręcznej w tym sezonie. 
 
FOTO:
 
Zakonczenie sezonu pilki recznej MKS_1 Zakonczenie sezonu pilki recznej MKS_14 Zakonczenie sezonu pilki recznej MKS_11 Zakonczenie sezonu pilki recznej MKS_6
 
Drużyna zakończyła sezon 2011/2012 na 5 lokacie grupy A Pomorskiej II Ligi Mężczyzn. Szczegółowe wyniki wszystkich kolejek można przejrzeć na stronie klubowej:
 
 
Sezon był bardzo nierówny. Bywały dobre spotkania z liderami tabeli, ale bywały też niepotrzebnie stracone punkty. Nie pomagały w przebiegu spotkań liczne kontuzje zawodników. 
 
Na zakończenie sezonu trener i zawodnicy zobowiązali się, że w przyszłym sezonie powalczą o wyższe lokaty w tabeli. Jak jednak sami podkreślają potrzebni są silnie wspierający sekcję sponsorzy, bo sport jest dyscypliną, w której często zawodnicy muszą wybierać między pracą zawodową, nauką a udziałem w rozgrywkach. 
 
Potrzeba konkretnego wsparcia finansowego by zbudować silny zespół.
 
Zapraszamy również do relacji video z tego spotkania.

Dla fanów piłki ręcznej mamy też niespodziankę na łamach naszego serwisu Sport.eSerwis.info od przyszłego sezonu jeszcze więcej informacji - nie tylko z Grudziądza!