joomla templates top joomla templates template joomla

Zapowiedź meczu GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils

Zapowiedź meczu GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils
Już w najbliższą niedzielę ostatnia kolejka DMP. Tym razem do Grudziądza zawita łotewski Daugavpils. Pierwsze spotkanie podopieczni Roberta Kempińskiego przegrali 37:55. Jest szansa na punkt bonusowy dla GTŻ-u, jednak aby tak sie stało trzeba uzbierać więcej niż 55 oczek. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinie 17:00.

Łotysze maja już zapewnione miejsce w pierwszej szóstce, wręcz przeciwnie jest w Grudziądzu. Do szczęścia gospodarzą nie wystarcza już tylko pokonanie gości za trzy punkty. GTŻ Grudziądz jeśli chce jeździć w play-offach musi wygrać te spotkanie i zgarnąć punkt bonusowy, oraz czekać na wieści z Rybnika, czy przyjezdny Start pokonał Rekiny. W innym wypadku GTŻ będzie walczył o utrzymanie z Ostrowem.

Lokomotiv Daugavpils zajmuje bardzo dobre trzecie miejsce w ligowe tabeli. Do Grudziądza mogą przyjechać mniej zmotywowania, bo praktycznie nie mają o co walczyć. Chyba, że zależy im na drugim miejscu w tabeli. Najmocniejszym punktem w zespole gości, będzie uczestnik dzisiejszego Grand Prix na Łotwie, jadący z dziką kartą Gregorijs Laguta. Jest on zdecydowanym liderem zespołu. Na pewno w pierwszej odsłonie plany na zdobycie trzech oczek Arturowi Mroczce, będą chcieli pokrzyżować Maksims Bogdanovs oraz Artem Łaguta.

Natomiast GTŻ Grudziądz do tego spotkania podchodzi bardzo zmotywowany. Po kradzieży motocykli, Oliver Allen oraz Edward Kennett sprowadzają swój sprzęt z Anglii. Już dziś jak zdążą mają go przetestować na grudziądzkim owalu. Jednak jak dziś pojawią się zbyt późno, to potrenują jutro rano. Grudziądzanie muszą to spotkanie wygrać za trzy oczka, aby myśleć jeszcze o walce w play-offach. Wczoraj na treningu pojawił się Joe Haines , który powrócił po ciężkiej kontuzji. Chciał jak najszybciej wsiąść na motocykl, włodarze z Grudziądza zaproponowali mu starty u siebie. Spisywał się bardzo dobrze, jednak w meczu się nie pojawi. Gospodarze po raz kolejny w miejsce kontuzjowanego Roryego Schleina będą stosowali zastępstwo zawodnika.

Do meczu przystąpią również bez kontuzjowanego Kamila Brzozowskiego, jednak do składu powróci Grzegorz Knapp. Walka zapowiada się bardzo interesująco. GTŻ musi te spotkanie wygrać i zrobi wszystko, aby tak się stało. Właśnie w takim momencie zawodnicy potrzebują dopingu jak nigdy wcześniej. Początek Spotkania o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy !
 

GTŻ:


9. Matej Ferjan
10. Rory Schlein
11. Oliver Allen
12. Paweł Kaczorowski
13. Edward Kennett
14. Artur Mroczka
LOKOMOTIV:
1. Grigorij Laguta
2. Wiaczesław Gieruckis
3. Roman Povazhny
4. Jewgienij Karawackis
5. Andrej Korolow
6. Maksim Bogdanow
Początek spotkania: 17:00

 
Bilety:

20 zł - normalny
15 zł - ulgowy (do lat 18 za okazaniem legitymacji szkolnej)
5 zł - program