joomla templates top joomla templates template joomla

Zwycięstwo.. i co dalej?

W dniu 20.02.2011 odbył się mecz młodzików młodszych pomiędzy drużynami MKS Basket Grudziądz a Stoperem Głuchowo. W Głuchowie nasi zawodnicy przegrali trzema punktami, stąd była duża chęć rewanżu, wygrana większą ilością punktów niż trzema daje drużynie z Grudziądza dużą szansę awansu do grona sześciu najlepszych drużyn rywalizujący w kategorii młodzika młodszego. Mecz zakończył się zwycięstwem Gospodarzy wynikiem 53 – 40 !!!

Z nawiązką zawodnicy wykonali założenia przed meczowe !!! Cała drużyna podeszła do meczu bardzo skoncentrowana, co bardzo pomogło w zwycięstwie, wszyscy zawodnicy walczyli o „każdą piłkę”, co bardzo spodobało się zgromadzonej publiczności, a trzeba przyznać, że kibiców zjawiło się na meczu bardzo dużo i ich bardzo głośny doping na pewno przydał się młodym adeptom koszykówki Grudziądzkiej!!! Trzema przyznać, że drugie zwycięstwo z rzędu tym bardziej cieszy, ponieważ nasi zawodnicy nie mają sali do trenowania.

Na „własnej sali” zagrali pierwszy raz od dwóch miesięcy. Radość z meczu przyćmiły pytania chłopaków do ich opiekunów, cytuję - czy jak teraz wygraliśmy to będziemy mieli gdzie trenować ? Smutne ale prawdziwe !!! Miejmy nadzieje, że marzenia chłopców o sali do treningów się spełnią !!!