joomla templates top joomla templates template joomla

Zwycięstwo z Elblągiem!

gksolimpia.com.

Olimpia Grudziądz pokonała na własnym boisku Olimpię Elbląg 3-0 i wydostała się ze strefy spadkowej.

Olimpia Grudziądz 3:0 Olimpia Elbląg
4' Janusz Dziedzic
25' Paul Grischok
37' Piotr Ruszkul

Olimpia: Michał Wróbel - Bartłomiej Kowalski, Maciej Dąbrowski, Marcin Staniek, Dawid Abramowicz - Paul Grischok (79 Grzegorz Domżalski), Mariusz Kryszak, Jarosław Białek, Piotr Ruszkul (70 Przemysław Sulej), Janusz Dziedzic - Adam Cieśliński (60 Jakub Cieciura).

Elbląg: Jarosław Talik (40 Milos Budakoic), Oleg Ichim, Maciej Scherfchen, Vitali Nadzijewski, Adam Banasiak, Andrzej Matwijów (50 Anton Kolosov), Paweł Czoska, Bartłomiej Bartosiak, Lyubomir Lyubenov, Mikalai Borsukov, Tomasz Chałas (81 Anton Kolosov).

Żółte kartki: Abramowicz - Borsukov, Banasiak
Sędziował: Marek Opaliński (Lubin).
Widzów: 2600.
Wynik dzisiejszego spotkania przy ulicy Piłsudskiego był bardzo ważny dla gospodarzy.
Od pierwszych minut dało się odczuć chęci zdobycia przez "biało - zielonych" trzech punktów. I wszystko zaczęło się zgodnie z planem.

Kapitalny Dziedzic

Kibice na trybunach już w 4. minucie cieszyli się z pierwszego gola w wykonaniu Janusza Dziedzica, który popisał się przepięknym strzałem z 20 metrów w prawy róg bramkarza, nie dając szans na interwencję.