joomla templates top joomla templates template joomla

Centrum handlowe przyjazne dla rowerzystów

Nowy parking rowerowy razem z samoobsługową stacją naprawy rowerów przy centrum handlowym Unia Park w Grudziądzu, to jedno z najbardziej przyjaznych miejsc dla rowerzystów w Grudziądzu.

"Pokazujemy ten parking na zakończenie Rowerowej Masy Krytycznej jako dobry przykład i jest to również od nas podziękowanie dla zarządcy i zapraszamy do robienia zakupów w Unia Park w Grudziądzu, ponieważ jest to miejsce przyjazne dla rowerzystów" - mówi Tomasz Kędzior ze Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz i dodaje - "Jest to jedyna stacja samoobsługowa naprawcza rowerowa w Grudziądzu, a w przyszłym roku ma być tutaj zadaszenie".

Parking powstał z inicjatywy rowerzystów, którzy wystosowali prośbę do różnych zarządców w sprawie ułatwienia im funkcjonowania. Unia Park w Grudziądzu jako jedyna do tej pory odpowiedziała na prośbę rowerzystów. 
 
"Udało nam się jako stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz namówić zarządcę Unia Park w Grudziądzu do postawienia przyjaznego rowerzysta parkingu. Potrzebujemy takich parkingów jako wzór, aby pokazać innym zarządcom jak wygląda przyjazny parking rowerowy" - mówi Tomasz Kędzior ze Stowarzyszenia.
 
Pozostaje tylko oczekiwać, że inne centra handlowe w Grudziądzu również odpowiedzą na potrzeby rowerzystów - to też ich klienci i chętniej przyjadą na zakupy trowerem w miejsce, gdzie bezpiecznie zaparkują rower i dopompują koła lub dokręcą śrubkę, która akurat się poluzowała. 

{media load=media,id=1540,width=640,align=center,display=inline}