joomla templates top joomla templates template joomla

Kampania wyborcza do samorządu Grudziądza rozpoczęta - prawie

Aleksander Pawłowski rozpoczyna samorządową kampanię wyborczą, a dokładniej "Otwarty Komitet Wyborczy Sławomira Dębskiego", którego jest członkiem. Tak  więc kampania samorządowa rusza w pełni i można uważać ją za rozpoczętą.
 
Spotkanie inaugurujące powołanie komitetu wyborczego odbędzie się w dniu 21 maja w środę o godz.18.00 w Domu Technika NOT przy ul. Piłsudskiego 20 w Grudziądzu w sali nr 115 na I piętrze.
 
W ramach spotkania nastąpi przedstawienie komitetu, prezentacja kandydata na prezydenta miasta Grudziądza, którym jest Sławomir Dębski, prezentacja programu i dyskusja programowa.
 
Aleksander Pawłowski nie sądzi, że jest zbyt szybkie rozpoczęcie promocji kandydata na prezydenta, a przypomnijmy wybory najprawdopodobniej dopiero w listopadzie i nadal trwa kampania do Parlamentu Europejskiego.
 
Jak mówi członek Komitetu Wyborczego:
 
- "nie jest za szybko, tym bardziej, że jest to komitet otwarty konkretnej osoby czyli Sławomira Dębskiego. Kampania grudziądzka do Parlamentu Europejskiego nam nie przeszkadza, tym bardziej, że jest prawie niewidoczna w Grudziądzu, spotkań z mieszkańcami i różnymi grupami będzie więcej, zresztą my prowadzimy takie działania wspólnie ze Sławomirem Dębskim i innymi osobami od dawna, jest to kontynuacja naszego planu i harmonogramu, który przyjęliśmy już dawno. Ja w komitecie występuję i będę występował jako Aleksander Pawłowski, mieszkaniec Grudziądza nie jako partia SD". 
 
A więc kampanię wyborczą na Urząd Prezydenta Grudziądza, już za kilka dni uważać będziemy za oficjalnie otwartą.