joomla templates top joomla templates template joomla

Najprawdopodobniej najlepsza oferta kredytowa na Święta [promocja]

 
Święta zbliżają się dużymi krokami. Rodzinna atmosfera, świąteczny klimat no i oczywiście prezenty, a to szczególnie jeżeli chodzi o najmłodszych, którzy już na długie miesiące przez Wigilią ślą do Mikołaja listy ze swoimi marzeniami. Nie inaczej jest w przypadku dorosłych, upominek odgrywa w naszej kulturze ważną rolę, szczególnie ten świąteczny, który jest raz w roku.
 
Czas większych niż zwykle wydatków związanych z większymi zakupami świątecznymi powoduje często konieczność zakupów na kredyt - jeżeli nie mamy oszczędności. Jaki kredyt wybrać? Oczywiście najtańszy. 
 
Każdy z Banków w tym okresie przygotowuje specjalne oferty dla klientów. Również Bank Spółdzielczy w Brodnicy przygotował dla wszystkich klientów prawdziwy kredyt z niespodzianką, ponieważ tak niskiego oprocentowania nie znajdziemy najprawdopodobniej nigdzie indziej w całym Grudziądzu - tylko 6%. 
 
Specjalna oferta ważna jest tylko w wyjątkowy dzień, jakim jest dzień Świętego Mikołaja. W tym dniu - w najbliższą sobotę 6 grudnia - jeżeli chcemy pozyskać tak super niskie oprocentowanie, musimy udać się do jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Grudziądzu w godzinach od 9.00 do 14.00.
 
 
Dla porównania sprawdziliśmy jak oferta Banku Spółdzielczego w Brodnicy wygląda na tle konkurencji, i tak:
 
Bank Zachodni WBK oprocentowanie kredytu gotówkowego 12%
PKO BP oprocentowanie kredytu gotówkowego 11,99%
PKO S.A. oprocentowanie kredytu gotówkowego 8,88 % 
 
Najprzejrzyściej wygląda to na przykładzie rat: 
 
 
Na przykładzie tabeli widać już na pierwszy rzut oka, że oferta kredytowa Bank Spółdzielczy w Brodnicy jest bezkonkurencyjna tego dnia i warta uwagi jeżeli chcemy zaoszczędzić. Oczywiście każdy bank podchodzi do klienta indywidualnie stosując różne obniżki, specjalne tabele, a więc oferta konkurentów może nieco się różnić od tej jaką podano nam telefonicznie. 
 
Pamiętajmy również, że to Bank Brodnicki jest całkowicie Polski i tym samym jest obrońcą polskiego kapitału, a klientów zarówno swoich jak i nowych traktuje rzetelnie i priorytetowo. Wierny swojej ponad 150-letniej tradycji systematycznie dąży do tego, by być instytucją, w której klient czuje się dobrze, gdzie spotyka życzliwą, fachową i szybką obsługę.