joomla templates top joomla templates template joomla

Informacja o dyżurze poselskim w Grudziądzu

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altJan Krzysztof Ardanowski Biuro Poselskie ul. Piekary 35/39 87-100 Toruń tel. (56) 610-21-11 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szanowni Państwo !

Sport Klubu BMW Grudziądz

eSerwis; Magda Urbańska włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Dzisiaj, na ul. Sienkiewicza, przy I LO odbył się kolejny spot Klubu BMW GRUDZIĄDZ. Pojawiło się tam kilku fanów motoryzacji, którzy przy dobrej atmosferze mogli podzielić się nowinkami z dziedziny swoich aut oraz "popalić gumę".

„Zielona Gęś w Krainie Białego Puchu nad Wisłą – Rodaki – bis”

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grudziądzu już po raz dziewiąty realizuje program pod nazwą „Zielona Gęś w Krainie Białego Puchu nad Wisłą – Rodaki – bis”, który ma na celu wyzwalanie własnych pokładów możliwości i aktywności w zabezpieczaniu najpilniejszych potrzeb

Amatorskie Prezentacje Artystyczne - GAPA

Beata Kastner; fot. teatr.grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Centrum Kultury Teatr w dniach od 21 do 25 maja zaprasza na Grudziądzkie Amatorskie Prezentacje Artystyczne, czyli GAPĘ. Jest to impreza o zasięgu regionalnym, która trwa 5 dni i kończy się uroczystą galą z udziałem laureatów poszczególnych kategorii.

Świat w różowych okularach z posłem Szymańskim

eSerwis; fot: Biuro Parlamentarne włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Poseł Tomasz Szymański już kolejny raz przyjął zaproszenie Dziennego Domu Pobytu z ul. Piłsudskiego w Grudziądzu. Z wielką radością wziął udział w marszu "Świat w różowych okularach" razem z najstarszymi mieszkańcami naszego grodu.

Za upadłość MAT zapłacą pracownicy?

Artix włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Grudziądzkie zakłady są w trakcie upadłości. Z informacji jakie docierają z zakładu w Grudziądzu sama atmosfera jest nieciekawa. Oczywiście inwentaryzacja zapewne wykaże niedobory i kto będzie musiał za nie płacić? oczywiście pracownicy.

Dyżur Poselski Jana Krzysztofa Ardanowskiego

eSerwis; info: Janusz Kołodziejski włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

W Biurze Poselskim Prawa i Sprawiedliwości, zlokalizowanym w Grudziądzu przy ul. Sienkiewicza 22 (gmach Ośrodka Dydaktycznego UMK), w poniedziałek 28 maja 2012 r. od godz. 14.00 do godz. 16.00 pełnić będzie dyżur poseł Jan Krzysztof Ardanowski.

Wybrano władze Polskiego Stronnictwa Ludowego

eSerwis; inf: Krzysztof Pokora włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Wybrano władze Polskiego Stronnictwa Ludowego na kadencję 2012 - 2016 w Organizacji Grodzkiej. Prezesem Zarządu Grodzkiego PSL w Grudziądzu został Krzysztof Pokora.

Dzień Muzealnika

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altZ okazji Dnia Muzealnika dziś, tj. 18 maja Prezydent Grudziądza Robert Malinowski spotkał się z pracownikami Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi.

Majówka z LGD Vistula - Terra Culmensis

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altJuż po raz trzeci organizować będziemy imprezę promocyjno-kulturalną, która odbędzie się 19 maja na Górze Zamkowej w Starogrodzie. Zapreznetujemy działalność LGD oraz przedstawimy nasze zadania na przyszłe lata.

ARiMR przyjmuje wnioski o udzielenie pomocy rolnikom,...

grudziadz.ug.gov.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

altOd 2 maja do 1 czerwca 2012 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o udzielanie jednorazowej pomocy finansowej (de minimis) dla rolników i producentów rolnych, którzy w okresie zimowym na przełomie 2011 i 2012 roku ponieśli szkody w uprawach w wyniku ujemnych skutków przezimowania, w tym w wyniku wymarznięcia.

Bezrobocie wzrośnie - MAT w upadłości?

eSerwis; fot: shc.hu włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Według informacji jakie można wyczytać na oficjalnej stronie Polski Przemysł Mięsny i Drobiarski MAT S.A. działający na rynku od 19 lat składa/ł się z 17 prężnie działających hurtowni na terenie kraju i zatrudniał grupę prawie 400–tu pracowników.