joomla templates top joomla templates template joomla

Galeria Grudziądzka Carrefour zaprasza w podróż na Księżyc!

włącz . Opublikowano w Grudziądz gminne

Chcesz polecieć w Kosmos? Teraz w podróż na Księżyc może wybrać się każdy. W dodatku za darmo! Od 6 października zapraszamy do przeżycia kosmicznej przygody w Galerii Grudziądzkiej Carrefour. Interaktywna wystawa uczy przez zabawę i bawi przez naukę. Wystarczy włożyć kask i skafander by znaleźć się na Księżycu. 
 
Multimedialna ekspozycja „Dzieciaki na Księżycu” zorganizowana przez Galerię Grudziądzką Carrefour zapewnia szereg niezapomnianych przeżyć.

Wystawa skierowana jest głównie do dzieci w wieku 5-10 lat, ale swoją różnorodnością zaskoczy również starszych badaczy kosmosu. Spoglądanie na świat oczami robota, zwiedzanie Układu Słonecznego, trzymetrowy teleskop i wystawa replik pojazdów kosmicznych – to tylko niektóre z atrakcji.

Wystarczy odwiedzić Galerię Grudziądzką Carrefour w dniach 6-21 października.
 
Podczas trwającej 45 minut wycieczki małymi kosmonautami będzie się opiekował nasz wykwalifikowany personel.


Bezpiecznie oprowadzi zwiedzających po odległych planetach i opowie o historii eksploracji kosmosu. Ciekawostki oraz barwne opowieści sprawią, że symulacja „spaceru księżycowego” dla każdego dziecka będzie wspomnieniem na lata. 
 
Wystawa dzieli się na sekcje tematyczne. Każda jest interaktywna. Najmłodsi oglądają najpierw film o Ziemi i podboju kosmosu, a później w skafandrach wchodzą do naszego „Modułu księżycowego”. Modele wszystkich planet Układu Słonecznego wiernie oddają różnice w ich rozmiarach. Udostępnione przez NASA i ESA biografie z autografami przybliżą natomiast postaci słynnych kosmonautów. 
 
Wszystkie te fascynujące atrakcje przez cały czas trwania wystawy w grudziądzkiej galerii Carrefour dostępne są bezpłatnie.
 
– Z entuzjazmem organizujemy wystawę „Dzieciaki na Księżycu” w kolejnej Galerii należącej do Carrefour Polska. Akcja ta wpisuje się w naszą strategie odpowiedzialnego biznesu: działania edukacyjne na rzecz dzieci i młodzieży – mówi Maria Cieślikowska, dyrektor komunikacji zewnętrznej i PR Carrefour Polska. – W kilkunastu krajach świata wystawę odwiedziło już 7 milionów dzieci! W Polsce, ta jedyna w swoim rodzaju ekspozycja zagości wkrótce także w innych centrach handlowych Carrefour.
 
Na koniec tej fascynującej podróży w kosmos zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Wysoka na 
4 metry „sceneria księżycowa” pozwoli każdemu poczuć się jak Neil Armstrong. Na wystawie „Dzieciaki na Księżycu” mile widziane są także grupy szkolne. Treść wystawy świetne uzupełni zajęcia w szkole. Nauczyciele – podobnie jak wszystkie dzieci – otrzymają okolicznościowe dyplomy.
 
Dzieci poniżej pięciu lat też nie będą się nudzić – na terenie wystawy znajduje się kosmiczny plac zabaw. Przygotowane gry i rysunki pozwolą zapoznać się z takimi słowami jak „planeta” czy „gwiazda”. Na odkrywanie kosmosu z Carrefour nigdy nie jest za wcześnie!
 
 
Rezerwacji dla zorganizowanych grup szkolnych można dokonywać pod nr tel. 509-900-372 w godz. 10.00 - 17.00 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.