joomla templates top joomla templates template joomla

Uda się w tym roku zorganizować w Grudziądzu "Festiwal Kolorów"? Rok temu Miasto nie wydało na to zgody.

T.N./eSerwis.info; fot/video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Holi Festival Poland ogólnopolska edycja festiwalu kolorów zawita w tym roku również do Grudziądza. Rok temu władze miejskie nie wydały zgody na jego organizację. „W końcu, po raz pierwszy zawitamy do Grudziądza, chociaż już rok temu były takie plany - wtedy na drodze organizatorom stanęły przeszkody natury administracyjnej i Urząd nie wydał zgody na jego organizację”.

Już jutro festyn integracyjny na ul. Żeromskiego. Mieszkańcy różnych części Grudziądza mile widziani

R.Ż/eReporter24.pl; info: Piotr Rohde; fot: Archiwum, Kamilla Okleja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Już jutro festyn integracyjny i jednocześnie będący podziękowaniem za wygrane projekty w Grudziądzkim Budżecie Obywatelskim. Festyn ma za zadanie integrację mieszkańców, ale organizatorzy kierują zaproszenie do wszystkich chcących się dołączyć do wspólnej zabawy.

Warsztaty wokalne zakończą się koncertem FADO CAFE na Starym Mieście

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Dwudziestu młodych wokalistów i wokalistek wzięło udział w warsztatach wokalnych zorganizowanych w Szkole Podstawowej w Węgrowie przez Macieja Gburczyka i Macieja Grzybowskiego. 7 dzieci w wieku od 4 do 6 lat, i 13 starszych w wieku od 6 do 13 lat przez niemal tydzień intensywnie pod okiem swoich nauczycieli szlifowało swoje umiejętności wokalne.

Linia sezonowa „R” od 25 czerwca kursuje codziennie. Sprawdź rozkład jazdy

info Urząd Miasta; Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Linia sezonowa „R” od 25 czerwca na trasie Al. 23 Stycznia do Rudnik/Plaża Delfin jeździć będzie codziennie. Zwiększono także częstotliwość kursów. Autobus wyrusza z Al. 23 Stycznia. Przystanek początkowy zaznaczono na poniższym schemacie: „R” kursować będzie do 4 września, wzorem ubiegłego roku, przez ul. Południową. 

Dzisiaj Noc Spadających Gwiazd. W grudziądzkim Planetarium atrakcji będzie więcej

T.N./eSerwis.info; info/foto: Grudziądzkie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Już od dzisiaj można obserwować spadające gwiazdy na grudziądzkim niebie. Atrakcji jednak w Planetarium będzie więcej. 13 oraz 14 sierpnia Inauguracja działalności obserwatorium po zrealizowaniu inwestycji modernizacji obserwatorium w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2015.

Koncert Perfectu za darmo dla dzieci i młodzież do 14 roku życia. Sprzedaż biletów trwa

info: Urząd Miejski Grudziądz; fot: youtube/Agencja Muzyczna Polskiego Radia włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Ruszyła już sprzedaż biletów na koncert z okazji „Pożegnania wakacji”. Na Błoniach Nadwiślańskich, 3 września, wystąpi zespół Perfect. Bilety są dostępne w kasie CK Teatr w cenie 20 zł. W dniu imprezy kosztować będą 25 zł. Dzieci i młodzież do 14. roku życia wchodzą na koncert bezpłatnie. Można również skorzystać ze zniżek na Grudziądzką Kartę Dużej Rodziny.

W eleganckim stroju na rowerze. Elegancka Rowerowa Masa Krytyczna

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Rowerowy Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz kulturalne

Już jutro wyjątkowa edycja Grudziądzkiej Rowerowej Masy Krytycznej. W tym dniu na rowerach wypada przejechać się w garniturze lub innym eleganckim ubraniu, aby pokazać, że w taki sposób można również na rowerze podróżować.