joomla templates top joomla templates template joomla

Mieszkańcy złożyli kwiaty pod Pomnikiem „10 Pomordowanych”. Upamiętniono ofiary egzekucji z 29 października 1939 roku

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Pod Pomnikiem „10 Pomordowanych” w poniedziałek 30 października odbyła się uroczystość upamiętniająca ofiary egzekucji z 1939 r. Przypomnijmy, 29 października 1939 r. na placu przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego oddział Selbstschutzu rozstrzelał publicznie 10 zakładników.

Obywatelska postawa dwóch zawodniczek Katarzyny Malinowskiej i Doroty Grzebińskiej oraz ich trenera spotkały się z uznaniem służb i władz Miasta

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Prezydent Grudziądza Robert Malinowski spotkał się dziś 26 października z trenerem II klasy wioślarstwa Przemysławem Koneckim oraz: Katarzyną Malinowską i Dorotą Grzebińską, by podziękować za obywatelską postawę. 

Już niedługo zniknie stara wersja Grudziądza z 2012 w Google Street View. Trwa aktualizacja panoramicznej wersji miasta

R.Ż/eSerwis.info; fot: Mikołaj Żeżyński/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Już niedługo widoki często sprzed kilku lat, jakie mogliśmy zobaczyć dzięki Street View przejdą do historii. Na ulicach Grudziądza pojawił się pojazd gogle. Już niedługo nastąpi aktualizacja panoramicznych zdjęć Grudziądza w google Ostatnia chwila, aby zobaczyć w wersji panoramicznej ulice Grudziądza, lub ich brak. 

Basen na Rządzu może być nieczynny nieco dłużej. Nikt nie chce podjąć się remontu, a więc niemożliwe jest wskazanie terminu naprawy

R.Ż/eSerwis.info; info: Urząd Miasta/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Niestety żadna z firm nie odpowiedziała na zapytanie ofertowe dotyczące wykonania prac na basenie przy Szkole Podstawowej nr 20 na osiedlu Rządz. Oznacza to, że niemożliwe jest wskazanie terminu, kiedy obiekt zostanie ponownie otwarty.

Młodzież I Liceum Ogólnokształcącego wraz z kolegami z Hiszpanii, Włoch i Grecji bierze udział w projekcie pn. "Zasoby Naturalne. Przedsiębiorcza Zielona Europa"

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego wraz z kolegami z Hiszpanii, Włoch i Grecji bierze udział w projekcie pn. „Zasoby Naturalne: Przedsiębiorcza Zielona Europa”. Z uczniami i ich opiekunami w Urzędzie Miejskim 29 września spotkał się Prezydent Grudziądza Robert Malinowski. 

"Morsy" powinny być zadowolone. Autobus "R" zacznie kursować od 1 listopada na trasie z Rządza do Rudnika. Zmiany w rozkładach 9, 10 i 20

R.Ż/eSerwis.info; info: Urząd Miasta/Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Pasażerów komunikacji miejskiej informujemy, że od 1 listopada zmienią się rozkłady jazdy autobusów nr 9, 10 i 20. Ponadto uruchomiona zostanie linia „R” do Rudnika. Autobus kursować będzie wyłącznie w dni powszednie w dni nauki szkolnej i dni powszednie wolne od nauki szkolnej. 

Zauważyły dryfujące w Wiśle ciało. Dwie wioślarki Dorota Grzebińska i Katarzyna Malinowska uratowały tonącej kobiecie życie

R.Ż/eSerwis.info; fot: nadesłane/Agencje/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

W zeszły czwartek przy grudziądzkiej Marinie wyłowiono dryfującą w Wiśle kobietę. Zauważyły ją - w trakcie treningu - dwie zawodniczki Dorota Grzebińska i Katarzyna Malinowska. Dzięki ich błyskawicznej reakcji uratowały kobiecie życie.

Basen na Rządzu "przecieka". Poprzednio był problem ze znalezieniem pieniędzy na remont. Jak będzie teraz? Uczniowie, zawodnicy czekają!

R.Ż/eSerwis.info; fot: fot: T.M/eReporter24.pl; info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Basen przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 na osiedlu Rządz będzie czasowo zamknięty. Wystąpiła nieszczelność w pionowej ścianie niecki, która uniemożliwia napełnienie basenu wodą. Awarię wykryto, gdy rozpoczęto przygotowania do otwarcia basenu i nalano wodę.