joomla templates top joomla templates template joomla

Miasto „zapomniało skosić trawę” na górce na Rządzu. Spadnie śnieg dzieci nie będą mogły z niej zjeżdżać. Poszukiwany dobry człowiek z kosiarką

R.Ż/eSerwis.info; fot: Internet/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Górkę przy markecie Auchan w Grudziądzu stworzoną specjalnie dla dzieci, aby te w okresie zimowym mogły zjeżdżać z niej na sankach. Teren przy niej należący do miasta porastają „Chaszcze”, które „urzędnicy „zapomnieli” skosić. 

Odsłonięcie tablicy upamiętniająca Polaków zamordowanych na Wschodzie

info: Urząd Miasta, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Tablicę upamiętniającą Polaków zamordowanych na Wschodzie odsłonięto w piątek 22 grudnia przy ul. Rapackiego/Królewskiej. W wydarzeniu uczestniczył Prezydent Grudziądza Robert Malinowski. Obelisk „Pamięci obywateli polskich - ofiar ludobójstwa (Genocidum atrox)”.

Trwa instalacja szopki na grudziądzkim Rynku. Demontaż przed 6 stycznia, kiedy pojawi się Orszak Trzech Króli zmierzający właśnie do szopki

info: Urząd Miasta, Grudziądz; R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Na grudziądzkim Rynku rozpoczęła się budowa bożonarodzeniowej szopki. Ustawione w niej zostaną figury m.in. Trzech Króli, Matki Bożej i św. Józefa, a także po pasterce - dzieciątka Jezus. Pojawią się niej również: osiołek, owce i kozy.