joomla templates top joomla templates template joomla

Miejska zabawa sylwestrowa

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

alt Przypominamy, że tegoroczna plenerowa zabawa sylwestrowa odbędzie się na parkingu przy Galerii Grudziądzkiej, gdzie zagra DJ Kamilo B. Uczestnicy Nowy Rok 2011 przywitają w rytmie polskich i światowych przebojów. Zaplanowano także największy w historii miasta pokaz sztucznych ogni. Podczas imprezy usłyszymy znane kompozycje lubianych wykonawców reprezentujących różne gatunki muzyczne. Ponadto, będzie można skosztować grzanego wina i piwa.

Tradycyjnie o północy Prezydent Grudziądza oraz przedstawiciele władz samorządowych złożą noworoczne życzenia mieszkańcom. Impreza rozpocznie się o godz. 23.00 i potrwa do godz. 1.00 w nocy.

Warto dodać, że Urząd Miejski zorganizuje bezpłatny dojazd na imprezę. Dwa dodatkowe kursy autobusów linii nocnej „N” odbędą się z osiedla Mniszek i z ul. Poniatowskiego o godz. 22.25. Trasa przejazdu z krańcówki Mniszek zrealizowana będzie przez osiedle Rządz i Strzemięcin, natomiast kurs z Poniatowskiego zaplanowano przez osiedle Lotnisko. Obydwa przejazdy zostaną wykonane do przystanku znajdującego się przy Galerii Grudziądzkiej. Odjazd autobusów zarówno w kierunku ul. Poniatowskiego, jak i osiedla Mniszek przewidziany został na godzinę 01.15 i odbywać się będzie przez osiedle Lotnisko, a następnie po trasie obowiązującej dla linii nocnej.