joomla templates top joomla templates template joomla

Pielęgnacja zieleni miejskiej

grudziadz.pl; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Do przetargu na utrzymanie i konserwację zieleni miejskiej na terenie Grudziądza przystąpiły 2 firmy. Część 1, 3, 4 i 5 zamówienia wykona „Dompol” Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, natomiast część 2 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Daniel”.

Przypomnijmy, do obowiązków wykonawcy należeć będzie koszenie trawy, utrzymanie poboczy, dbanie o elementy małej architektury, zakup i nasadzenia kwiatów jednorocznych, formowanie drzew i krzewów oraz pielenie. Zamówienie obejmuje również utrzymywanie czystości i porządku na całym obiekcie. zadanie realizowane będzie w 5 obiektach na terenie miasta o łącznej powierzchni trawników 1009013,6 m2.

Firma „Dompol” wykona zlecone prace w obiekcie położonym pomiędzy ulicami Mickiewicza, Rybacką, Włodka, Dworcową, Rapackiego, Czarną Drogą i Piłsudskiego, na terenie obejmującym Strzemiecin, Rządz, Mniszek i skarpę nadwiślańską na osiedlu Kopernika, w obiekcie ograniczonym ulicą Chełmińską, Cegielnianą, Parkową, Polskich Skrzydeł, Warszawską do granic miasta oraz na obszarze obejmującym obrzeża miasta we wschodniej części, ograniczone ulicami Droga Łąkowa, Waryńskiego, Lipową i Paderewskiego. Firma „Daniel” zajmie się natomiast konserwacją i pielęgnacją zieleni w obiekcie położonym między ulicą 18 Pułku Ułanów, Grunwaldzką, Nadgórną, Spichrzową, Portową, aż do mostu przy ul. Gdyńskiej.

Biuro Prezydenta