joomla templates top joomla templates template joomla

Spotkanie z piłkarzami „Olimpii”

grudziadz.pl; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

altPrezydent Robert Malinowski podziękował trenerom i piłkarzom Grudziądzkiego Klubu Sportowego „Olimpia” za awans do I ligi. Spotkanie z drużyną zorganizowano w Ratuszu dziś, tj. 10 czerwca.

Ekipie liczącej 25 zawodników, 3 trenerów i 2 masażystów wręczono upominki i listy gratulacyjne. Wśród zaproszonych gości byli również Dariusz Borowski, kierownik ds. bezpieczeństwa, Andrzej Froncek, kierownik Sekcji Piłki Nożnej, Bartosz Brudniewicz, kierownik drużyny oraz Jacek Bojarowski, prezes Klubu „Olimpia” i Ryszard Szczepański.

- Skuteczna gra w minionym sezonie doprowadziła Was do zwycięstwa. Wierzę, że awans do I ligi zaowocuje znaczącym rozwojem Klubu oraz wpłynie na promocję Grudziądza na terenie całego kraju – mówił prezydent Robert Malinowski.

Przypomnijmy, pod koniec maja drużyna w biało-zielonych barwach odniosła historyczny sukces po remisie pomiędzy Chojniczanką Chojnice, a GKS-em Tychy oraz zwycięskim meczu z Miedzią Legnica. W tabeli ligowej prowadziła wówczas z 70 pkt., wyprzedzając Zawiszę Bydgoszcz – 62 pkt.
Biuro Prezydenta