joomla templates top joomla templates template joomla

Świąteczne zmiany rozkładu jazdy

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

W okresie świąteczno-noworocznym zmienią się rozkład jazdy komunikacji miejskiej oraz godziny otwarcia punktów sprzedaży biletów. W okresie od 23-24 grudnia oraz od 27-31 grudnia autobusy kursować będą według rozkładów obowiązujących w dni powszednie wolne od zajęć szkolnych, natomiast tramwaje według rozkładów obowiązujących w dni powszednie. Pojazdy komunikacji miejskiej 24 i 31 grudnia jeździć będą do ok. godz. 19.30.

Autobusy linii nocnej „N” 24 i 31 grudnia jeździć będą zgodnie z obowiązującym rozkładem. Ponadto, w tych dniach uruchomione zostaną dodatkowe kursy z osiedla Mniszek o godz. 20.05 i 22.10 oraz z ul. Poniatowskiego o godz. 21.05. W związku z planowaną miejską zabawą sylwestrową na parkingu przy Galerii Grudziądzkiej zaplanowane są dwa dodatkowe kursy pojazdów tej linii: z osiedla Mniszek i z ul. Poniatowskiego o godz. 22.25.

 Warto dodać, że trasa przejazdu z krańcówki Mniszek zrealizowana będzie przez osiedle Rządz i Strzemięcin, natomiast kurs z Poniatowskiego odbędzie się przez osiedle Lotnisko. Obydwa kursy zostaną wykonane do przystanku znajdującego się przy Galerii Grudziądzkiej. Odjazd autobusów zarówno w kierunku ul. Poniatowskiego, jak i osiedla Mniszek przewidziany został na godzinę 01.15 i odbywać się będzie przez osiedle Lotnisko, a następnie po trasie obowiązującej dla linii nocnej. Dojazd i powrót z zabawy jest bezpłatny.

 W pozostałych dniach, tj. 25 i 26 grudnia br. oraz 1, 2 i 6 stycznia 2011 r. komunikacja autobusowa i tramwajowa kursować będzie zgodnie z rozkładami jazdy obowiązującymi w niedziele i święta.

 W czwartek, tj. 24 grudnia br. punkt sprzedaży biletów przy ul. Toruńskiej 6 czynny będzie w godz. od 7.00 – 14.00, natomiast przy ul. Legionów 74/84 i Śniadeckich 69 w godz. od 7.30 – 14.00. Natomiast 31 grudnia wszystkie punkty będą nieczynne.