joomla templates top joomla templates template joomla

Szkolenie dla pozarządówek

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

alt Urząd Miejski we współpracy z Regionalnym Centrum Ekonomii Społecznej w Toruniu organizuje bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych działających na terenie Grudziądza, które odbędzie się 5 kwietnia br. w godz. od 12.00-16.00 w Ratuszu. Szkolenie obejmuje dwa bloki tematyczne z zakresu prawnych aspektów działalności organizacji obejmujących m. in. statuty organizacji pozarządowych, prawa i obowiązki osób zarządzających, aktualizację wpisów w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz obowiązki organizacji pożytku publicznego.

W ramach kursu omówione zostanie także prowadzenie dokumentacji finansowej, w tym sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych oraz sprawozdawczość pozarządówek. Organizacje zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o potwierdzenie uczestnictwa wraz z podaniem liczby osób do 31 marca br.

Informacje można przesyłać w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazywać telefonicznie pod nr tel.: 56 45 103 18.