joomla templates top joomla templates template joomla

Uwaga! Zmiany na Hallera

grudziadz.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

alt W związku z realizacją kolejnego etapu budowy Trasy Średnicowej zmieni się organizacja ruchu na ul. Hallera na odcinku od ul. Nauczycielskiej do ul. Żwirki. Objazdy zaczną obowiązywać prawdopodobnie od 2 marca br. Pojazdy zostaną skierowane w obu kierunkach na jezdnię po stronie Jednostki Wojskowej. Samochody jadące z kierunku Rypina będą zmieniać pas ruchu na wysokości skrzyżowania z ul. Nauczycielską, a powrót na właściwą jezdnię nastąpi przy skrzyżowaniu z ul. Żwirki.

W celu podtrzymania drożności ul. Hallera zaleca się objazd dla aut jadących z Centrum w kierunku osiedla Lotnisko przez ulice: Hallera, Cegielnianą, Parkową, Kustronia. Z kolei dla pojazdów jadących od strony Torunia również w kierunku osiedla Lotnisko Rondem Popiełuszki i dalej ulicami: Konarskiego, Pruszyńskiego, Bora – Komorowskiego, Hallera, Cegielnianą, Parkową, Kustronia. W przypadku samochodów zmierzających od ul. Jana Pawła II w stronę Rypina objazd wyznaczono przez ulice: Kustronia i Polskich Skrzydeł.

Dodatkowo, od 2 marca br. wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic: Południowej, Chełmińskiej, Szosa Toruńska. Z ruchu wyłączony zostanie fragment ul. Południowej od Ronda Dmowskiego do przejazdu kolejowego. Objazd dla pojazdów wszystkich kategorii wyznaczono ulicami: Chełmińską, Kasprowicza, Solidarności, Hallera, Warszawską, Miłoleśną.