joomla templates top joomla templates template joomla

Wakacyjne propozycje CK Teatr

grudziadz.pl; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty do CK Teatr. Dla uczestników zaplanowano zajęcia teatralne, lalkowe oraz plastyczne pt. „Wakacyjne wędrówki”.
Warsztaty teatralne, które poprowadzi reżyser Zbigniew Kulwicki odbędą się od 4 do 8 lipca br. w godz. od 10.00-13.00. W ramach spotkań zaplanowano naukę dobrej dykcji czy próby przełamania strachu przed publicznymi wystąpieniami. Zajęcia skierowane są do młodzieży w wieku od 14 do 21 lat.

Dzieci i młodzież między 7 a 16 rokiem życia zapraszamy na warsztaty lalkowe prowadzone przez Renatę Boguską, która osobiście projektuje i wykonuje rekwizyty. Spotkania odbywać się będą od 18 do 22 lipca w godz. od 10.00 do 12.00. Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do zapoznania się ze światem teatru, ale i do wypróbowania możliwości własnych rąk w teatralnej zabawie lalkami.

Warto dodać, że Teatr Lalkowy „Miszmasz” działający przy CK Teatr ma na swoim koncie sporo sukcesów i wiele premier. Przez kilka lat funkcjonowania na małej scenie młodzi aktorzy doczekali się stałej publiczności, która bardzo chętnie przychodzi na ich produkcje.

„Wakacyjne wędrówki” to propozycja warsztatowych zajęć plastycznych dla osób, które w ciekawy sposób chcą spędzić kilka letnich dni. Z ołówkiem w ręku w najpiękniejszych zaułkach Grudziądza każdego roku powstają bardzo ciekawe prace. Oferta CK Teatr skierowana jest nie tylko do uzdolnionych plastycznie. Warsztaty to przede wszystkim czas spędzony w miłej atmosferze, gdzie nauczyć się można podstaw rysunku, kadrowania obrazu czy też odpowiedniego doboru kolorów. Na zajęcia z Marianną Ginter-Sawistowką zapraszamy osoby w wieku od 7 do 18 lat od 8 do 19 lipca br. w godz. od 10.00-12.00.
Biuro Prezydenta