joomla templates top joomla templates template joomla

Wywiad z Angeliką z Grudziądza

włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

Dlaczego zdecydowałaś się wziąć udział w konkursie Lay’s?

Widziałam reklamę w telewizji zachęcającą do wymyślenia Nowego Smaku chipsów Lay’s. Informacje na temat konkursu znalazłam także na opakowaniach. Pomyślałam, że warto spróbować. Zwłaszcza, że moja propozycja od początku wydała mi się ciekawa.

Jak wymyśliłaś smak „Kabanostrrre”?

To był pomysł, który pojawił się bardzo spontanicznie. Nie zastanawiałam się jakie chipsy mogą odnieść sukces. Nie analizowałam też smakowych preferencji Polaków. Po prostu pomyślałam, że smaczne byłyby chipsy o smaku dobrze przyprawionego kabanosa. Wysłałam swoją propozycję i okazało się, że Komisja Konkursowa ją doceniła.

Czy liczyłaś na tak duży sukces? Zaszłaś przecież do finału.

Zgłaszając swój pomysł nie myślałam o zwycięstwie. Wiedziałam, że w konkursie weźmie udział kilkaset tysięcy osób z całej Polski i że konkurencja będzie duża. Nie nastawiałam się na finał, tym bardziej cieszę się, że w nim jestem.

Jak ludzie reagują na to, że pojawiłaś się w reklamie?

Znajomi i rodzina na początku byli zaskoczeni, oczywiście kibicują mi i głosują na wymyślony przeze mnie smak. Mieszkańcy Grudziądza reagują pozytywnie: rozpoznają mnie, gratulują i życzą wygranej. To bardzo miłe.

Sporo pisze się na temat konkursu na forach internetowych. Ludzie się mobilizują, wzajemnie nakłaniają do głosowania na Twój smak. Czy to cię jakoś mobilizuje? A może to męczące?

Przyjemna jest świadomość, że tak wiele osób dobrze mi życzy i trzyma za mnie kciuki. Wiem, że mieszkańcy mojego miasta jednoczą się i zachęcają do oddawania głosów na mój smak. Bardzo im za to dziękuję. Wiem, że na forach pojawiają się negatywne komentarze, ale nie przejmuję się nimi. Każdemu przecież może smakować coś innego.

Co zrobisz z wygraną?

Zobaczymy. Jeszcze nie wygrałam. Ale jakby się udało, to może kupię samochód…


Dziękuję za wywiad. Trzymamy kciuki..