joomla templates top joomla templates template joomla

Zakład o wynik meczu

grudziadz.pl ; Biuro Prezydenta włącz . Opublikowano w Grudziądz wiadomości

altPrezydenci Grudziądza i Bydgoszczy, Robert Malinowski oraz Rafał Bruski, założyli się o wynik sobotniego meczu Olimpii Grudziądz i Zawiszy Bydgoszcz. Jeżeli wygra grudziądzka drużyna Rafał Bruski zamieni garnitur na t-shirt biało-zielonych, gdy zatryumfuje Zawisza, Robert Malinowski przyjdzie do pracy w koszulce zespołu znad Brdy.

- Mam nadzieję, że mi się nie przyda koszulka Zawiszy. Całym sercem jestem z Olimpią, ale jeżeli będzie trzeba, wtorek spędzę w stroju niebiesko-czarnych – mówi prezydent Robert Malinowski.
Prezydenci Bydgoszczy i Grudziądza to zapaleni kibice. Robert Malinowski jest niemal na każdym meczu Olimpii. Rafał Bruski stara się nie opuścić żadnego pojedynku w Bydgoszczy. W najbliższą sobotę, 13 sierpnia Prezydenci zasiądą na trybunach Stadionu Centralnego w Grudziądzu, by oglądać pierwsze starcie Olimpii i Zawiszy w I Lidze.

- Jeżeli wygra Grudziądz, we wtorek przyjdę do pracy w koszulce Olimpii. Będę w niej pracował przez cały dzień. Pojadę w niej na każde, nawet najbardziej oficjalne spotkanie. Zakład, to zakład – dodaje prezydent Rafał Bruski.

Mecz Olimpia Grudziądz – Zawisza Bydgoszcz odbędzie się na Stadionie Centralnym w Grudziądzu, przy ul. Piłsudskiego 14 w sobotę 13 sierpnia o godzinie 17.00. Po trzech kolejkach Zawisza, z dorobkiem 3 punktów, jest na 11. miejscu w tabeli. Olimpia Grudziądz ma 4 punkty i z tym wynikiem uplasowała się na 8. pozycji.

Warto dodać, że w przypadku remisu zakład będzie nierozstrzygnięty.
Biuro Prezydenta