joomla templates top joomla templates template joomla

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 77-letnie kobiety

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 77-letniej mieszkanki Mełna. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że przyczyną zgonu mogło być zatrucie tlenkiem węgla. W środę 1 marca, ok. godz. 8:00 oficer dyżurny grudziądzkiej jednostki policji otrzymał informację, że w jednym z domków jednorodzinnych na terenie miejscowości Mełno mogło dojść do zatrucia tlenkiem węgla. 

Miał niesprawną naczepę. Postanowił więc wręczyć patrolowi policji 100 zł łapówki. Na dłużej może się pożegnać ze swoim autem. Grozi mu do 8 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; mapa: google włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci z chełmińskiej drogówki zatrzymali 56-latka. Mężczyzna usiłował przekupić policjantów. Powodem było zatrzymanie przez funkcjonariuszy dowodu rejestracyjnego od niesprawnej naczepy samochodu ciężarowego , którym kierował. 

W czwartek nad ranem doszło do pożaru w Szynwałdzie. Spaliły się budynki gospodarcze, samochody, sprzęt rolniczy

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

W czwartek nad ranem 5 stycznia o godz. 3.18 doszło do pożaru kompleksu budynków gospodarczych połączonych z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy z PSP JRG1 i JRG2 Grudziądz oraz OSP Szynwałd Łasin Szonowo Szembruk i Zawdzka Wola. 

Zderzenie czterech aut osobowych na A1 na zjeździe z Góry Klęczkowskiej w stronę Gdańska pod Grudziądzem. Dwie osoby trafiły do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: PSP, internauta, mapa google; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Na odcinku autostrady A1 pod Grudziądzem doszło do zderzenia czterech aut jadących w stronę Gdańska. Dwie osoby przewieziono do szpitala, droga była zablokowana. Wypadek miał miejsce około godz. 17.00 pomiędzy zjazdem z Góry Klęczkowskiej w stronę Grudziądza, a węzłem Grudziądzem. W

Cztery samochody zderzyły się w Gołębiewie koło Radzynia Chełmińskiego. Jedną osobę przewieziono do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz; foto: PSP, Grudziądz; mapa: google włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Do zderzenia cztery samochodów osobowych doszło w poniedziałek 5 grudnia około godz. 19.00 w Gołębiewie pod Radzyniem Chełmińskim. Przybyłe na miejsce jednostki straży z Radzynia Chełmińskiego przystąpiły do zabezpieczenia miejsca akcji, odłączenia prądu w pojazdach i sprawdzeniu, czy nie ma wycieku płynów technicznych z pojazdów.

Pożar w powiecie grudziądzkim w miejscowości Gołębiewie koło Radzynia Chełmińskiego. Rodzina straciła dach nad głową

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziadz, OSP Radzyń Chełmiński włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Rodzina straciła dach nad głową po pożarze jaki wybuchł w jednym z domów w Gołębiewie koło Radzynia Chełmińskiego. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał, mieszkańcy ewakuowali się jeszcze przed przybyciem pomocy kiedy zauważyli ogień. 

Pieszy potrącony na drogach powiatu grudziądzkiego w Gołębiewie przewieziony do szpitala. Według relacji szedł środkiem drogi, był nietrzeźwy, kierowca "wylądował" w rowie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Grudziądzcy policjanci wyjaśniają okoliczność wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Gołębiewo, gdzie kierujący samochodem audi potrącił pieszego. W wyniku zdarzenia pieszy trafił do szpitala. 

Tragiczny wypadek w gminie Gruta pomiędzy Pokrzywnem a Okoninem. Auto wypadło z drogi. Kierowca zginął na miejscu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Na łuku drogi pomiędzy Pokrzywnem a Okoninem samochód uderzył w barierki i wypadł z drogi. 46-letni mężczyzna prowadzący samochód zginął na miejscu. Wypadek miał miejsce około godziny 10 w gminie Gruta. W aucie znajdowały się dwie osoby, w tym 46-letni kierowca zginął na miejscu. 23-letni pasażer wymagał również pomocy medycznej. 

Czołowe zderzenie ciężarówki z samochodem dostawczym pod Grudziądzem

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Czołowe zderzenie ciężarówki na krajowej 16 pod Grudziądzem. Pojazd ciężarowy marki MAN z przyczepą jadący w kierunku Grudziądza uderzył w Forda Transita.Samochód ciężarowy MAN miał uszkodzony lewy przód, Ford transit uszkodzony przód z przemieszczeniem silnika i odkształceniem kabiny. Kierowca samochodu MAN bez obrażeń.