joomla templates top joomla templates template joomla

Miał niesprawną naczepę. Postanowił więc wręczyć patrolowi policji 100 zł łapówki. Na dłużej może się pożegnać ze swoim autem. Grozi mu do 8 lat więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmno; mapa: google włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Policjanci z chełmińskiej drogówki zatrzymali 56-latka. Mężczyzna usiłował przekupić policjantów. Powodem było zatrzymanie przez funkcjonariuszy dowodu rejestracyjnego od niesprawnej naczepy samochodu ciężarowego , którym kierował. 

Pożar w powiecie grudziądzkim w miejscowości Gołębiewie koło Radzynia Chełmińskiego. Rodzina straciła dach nad głową

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziadz, OSP Radzyń Chełmiński włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Rodzina straciła dach nad głową po pożarze jaki wybuchł w jednym z domów w Gołębiewie koło Radzynia Chełmińskiego. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał, mieszkańcy ewakuowali się jeszcze przed przybyciem pomocy kiedy zauważyli ogień. 

Pieszy potrącony na drogach powiatu grudziądzkiego w Gołębiewie przewieziony do szpitala. Według relacji szedł środkiem drogi, był nietrzeźwy, kierowca "wylądował" w rowie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Grudziądzcy policjanci wyjaśniają okoliczność wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Gołębiewo, gdzie kierujący samochodem audi potrącił pieszego. W wyniku zdarzenia pieszy trafił do szpitala. 

Tragiczny wypadek w gminie Gruta pomiędzy Pokrzywnem a Okoninem. Auto wypadło z drogi. Kierowca zginął na miejscu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; mapa: google; fot: Archiwum/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Na łuku drogi pomiędzy Pokrzywnem a Okoninem samochód uderzył w barierki i wypadł z drogi. 46-letni mężczyzna prowadzący samochód zginął na miejscu. Wypadek miał miejsce około godziny 10 w gminie Gruta. W aucie znajdowały się dwie osoby, w tym 46-letni kierowca zginął na miejscu. 23-letni pasażer wymagał również pomocy medycznej. 

Czołowe zderzenie ciężarówki z samochodem dostawczym pod Grudziądzem

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Czołowe zderzenie ciężarówki na krajowej 16 pod Grudziądzem. Pojazd ciężarowy marki MAN z przyczepą jadący w kierunku Grudziądza uderzył w Forda Transita.Samochód ciężarowy MAN miał uszkodzony lewy przód, Ford transit uszkodzony przód z przemieszczeniem silnika i odkształceniem kabiny. Kierowca samochodu MAN bez obrażeń.

W czwartek nad ranem doszło do pożaru w Szynwałdzie. Spaliły się budynki gospodarcze, samochody, sprzęt rolniczy

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

W czwartek nad ranem 5 stycznia o godz. 3.18 doszło do pożaru kompleksu budynków gospodarczych połączonych z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy z PSP JRG1 i JRG2 Grudziądz oraz OSP Szynwałd Łasin Szonowo Szembruk i Zawdzka Wola. 

Zderzenie czterech aut osobowych na A1 na zjeździe z Góry Klęczkowskiej w stronę Gdańska pod Grudziądzem. Dwie osoby trafiły do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: PSP, internauta, mapa google; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Na odcinku autostrady A1 pod Grudziądzem doszło do zderzenia czterech aut jadących w stronę Gdańska. Dwie osoby przewieziono do szpitala, droga była zablokowana. Wypadek miał miejsce około godz. 17.00 pomiędzy zjazdem z Góry Klęczkowskiej w stronę Grudziądza, a węzłem Grudziądzem. W

Cztery samochody zderzyły się w Gołębiewie koło Radzynia Chełmińskiego. Jedną osobę przewieziono do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz; foto: PSP, Grudziądz; mapa: google włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Do zderzenia cztery samochodów osobowych doszło w poniedziałek 5 grudnia około godz. 19.00 w Gołębiewie pod Radzyniem Chełmińskim. Przybyłe na miejsce jednostki straży z Radzynia Chełmińskiego przystąpiły do zabezpieczenia miejsca akcji, odłączenia prądu w pojazdach i sprawdzeniu, czy nie ma wycieku płynów technicznych z pojazdów.

Marzenna Drab została wybrana szefową Prawa i Sprawiedliwości w okręgu toruńsko-włocławskim. Kto za nią pokieruje teraz strukturami w Grudziądzu?

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Informacja jakoby nowo mianowani szefowie regionów mieli być jednocześnie rekomendacją dla członków wybierających nowe władze okazała się prawdziwa. Nową szefową struktur okręgu toruńsko-włocławskiego została w dniu dzisiejszym Marzenna Drab, aktualna podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, była poseł i była przewodnicząca struktur w powiecie grudziądzkim.