joomla templates top joomla templates template joomla

Konsultacje Programu współpracy na rok 2015 zakończone

powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Zakończyły się konsultacje projektu Programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2015. W konsultacjach aktywnie wzięły udział trzy organizacje pozarządowe, w tym jedna organizacja zgłosiła uwagi do projektu programu.

Program współpracy z organizacjami pozarządowymi jest najważniejszym dokumentem regulującym współpracę sektora pozarządowego z samorządem Powiatu, stąd wpływ organizacji pozarządowych, jako podmiotów Programu, na jego ostateczną zawartość jest niezwykle ważny. W dniu 20 października 2014 r.

Zarząd Powiatu Grudziądzkiego rozpatrzył zgłoszone w trakcie trwania konsultacji uwagi, opinie do programu i ustalił ostateczną treść projektu programu. Z konsultacji sporządzone zostało sprawozdanie, z którym zapoznać się można (tutaj). Dziękujemy wszystkim organizacjom pozarządowym za zaangażowanie i pomoc w etapie przygotowania projektu Program współpracy.

Do pobrania również: Projekt Programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2015 po konsultacjach

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież