joomla templates top joomla templates template joomla

Konsultacje społeczne projektu

powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Konsultacje społeczne projektu „Strategii Rozwoju Powiatu Grudziądzkiego na lata 2014-2024” Zarząd Powiatu Grudziądzkiego zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu „Strategii Rozwoju Powiatu Grudziądzkiego na lata 2014-2024”. Konsultacje rozpoczęły się 14 sierpnia br. i potrwają do 4 września br.

Uwagi do Strategii bądź opinie należy składać za pośrednictwem formularza zgłaszania uwag. Wypełniony formularz można przekazać w następujący sposób: Drogą pocztową na adres Starostwo Powiatowe w Grudziądzu, Wydział Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zamówień Publicznych, ul. Małomłyńska 1, 86-300 Grudziądz.

Pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule/temacie maila wpisując: „Konsultacje społeczne-strategia rozwoju”. Osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, w Biurze Rady (pokój nr 21). Projekt „Strategii Rozwoju Powiatu Grudziądzkiego na lata 2014-2024” wraz z formularzem zgłaszania uwag jest dostępny poniżej.

Dokument został również wyłożony do wglądu w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, w Biurze Rady (pokój nr 21). Starosta Grudziądzki Marek Szczepanowski