joomla templates top joomla templates template joomla

Rekrutacja do projektu WĘDKA

powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu informuje, iż prowadzi rekrutację do projektu systemowego pn. ,, WĘDKA – program aktywizacji zawodowej i społecznej mieszkańców Powiatu Grudziądzkiego”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
Projekt w 2014 r. skierowany jest do 15 mieszkańców Powiatu Grudziądzkiego, nieaktywnych zawodowo, które są osobami niepełnosprawnymi lub wychowankami rodzinnej pieczy zastępczej albo usamodzielnianymi wychowankami rodzinnej lub instytucjonalnej pieczy zastępczej, będących w wieku aktywności zawodowej (15-64 lata), korzystającymi ze świadczeń pomocy społecznej ( w tym również ze świadczeń finansowanych ze środków PFRON).
 
W ramach projektu oferujemy: kursy zawodowe, np. komputerowy, przedstawiciela handlowego wraz z kursem prawa jazdy kat. B, kosmetyczny, kurs operatora wózków widłowych, operatora koparko-ładowarek, obsługi kasy fiskalnej i wiele innych, których tematyka może zostać wybrana przez uczestnika zgodnie z jego zainteresowaniami, potrzebami i możliwościami; warsztaty z doradcą zawodowym; warsztaty z zakresu treningu umiejętności i kompetencji społecznych; dział w turnusie rehabilitacyjnym; możliwość skierowania i sfinansowania zajęć szkolnych związanych z uzupełnieniem wykształcenia na poziomie podstawowym, gimnazjalnym, ponadgimnazjalnym lub policealnym ( w okresie trwania projektu); możliwość skierowania na staż do pracodawcy.
 
Zapewniamy: bezpłatne dojazdy na szkolenia oraz na turnus rehabilitacyjny obiady oraz bufet kawowy podczas szkoleń miłą atmosferę. Udział we wszystkich formach wsparcia jest w 100% bezpłatny. Czas trwania rekrutacji od 1 lutego do 30 kwietnia 2014 r. Dokumenty rekrutacyjne oraz Regulamin rekrutacji można pobrać poniżej lub bezpośrednio w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grudziądzu, ul. Małomłyńska 1 (budynek Starostwa Powiatowego) pokój nr 2.
 
Szczegółowe informacje na temat projektu oraz rekrutacji można uzyskać również pod numerem telefonu 56/ 462 29 39.