joomla templates top joomla templates template joomla

Rozpoczęcie konsultacji

powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Uprzejmie informuję, że rozpoczęły się konsultacje projektu programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2015.

W związku z tym zapraszam organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2014 r. poz. 1118 z późn. zm.) do zapoznania się z projektem „Programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2015”.

Informuję, że możliwe jest zgłaszanie ewentualnych uwag bądź też sugestii w odniesieniu do zapisów tego dokumentu. Program ten stanowi podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi. Określa on bowiem cele, zasady współpracy, zakres przedmiotowy, formy współpracy oraz priorytetowe zadania publiczne, które będą realizowane przy współudziale stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów działających w sferze pożytku publicznego.

Z uwagi na chęć budowy dialogu obywatelskiego oraz realizacji swych zadań ustawowych w ścisłej współpracy z trzecim sektorem, serdecznie zapraszam do składania uwag i propozycji do przedmiotowego projektu. Uwagi i opinie można zgłaszać w terminie do dnia 06 października 2014 r. w formie pisemnej w następujący sposób: - osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, ul. Małomłyńska 1, pok. 25; - wysłać pocztą tradycyjną na adres Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, ul. Małomłyńska 1, 86- 300 Grudziądz; - przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w tytule „program współpracy na rok 2015”.

Do pobrania: - uchwała Nr 73/46/2014 Zarządu Powiatu Grudziądzkiego z dnia 16 września 2014 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2015; - projekt „Programu współpracy powiatu grudziądzkiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2015 – (załącznik do uchwały Nr 73/46/2014 Zarządu Powiatu Grudziądzkiego z dnia 16 września 2014 r.).

STAROSTA /-/ Marek Szczepanowski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież