joomla templates top joomla templates template joomla

Ruszają prace nad strategią

powiatgrudziadzki.pl włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Rozpoczynają się konsultacje społeczne nad opracowaniem „Strategii Rozwoju Powiatu Grudziądzkiego na lata 2014-2024”. Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu do włączenia się w tworzenie dokumentu oraz zgłaszania swoich uwag i sugestii za pomocą załączonej ankiety.
 
„Strategia Rozwoju Powiatu Grudziądzkiego na lata 2014-2024” to jeden z nadrzędnych dokumentów planistycznych powiatu grudziądzkiego na najbliższe dziesięć lat. W kontekście możliwości i szans powiatu, ale również jego problemów, strategia określa główne kierunki rozwoju oraz priorytety polityki samorządu powiatowego. Dokument będzie zawierał między innymi: analizę mocnych i słabych stron, cele strategiczne, cele operacyjne oraz proponowane kierunki działania dla poszczególnych obszarów.
 
W Strategii nie zabraknie również Wieloletniego Planu Inwestycyjnego oraz informacji o źródłach finansowania i zgodności ze strategicznymi dokumentami, a także opisu metodologii konsultacji społecznych. Pierwszym elementem konsultacji jest, możliwa do pobrania poniżej, ankieta konsultacyjna, do wypełnienia której zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu grudziądzkiego.
 
Uzupełnioną ankietę należy przesłać do 15 marca br. w formie listownej na adres Starostwa Powiatowego w Grudziądzu, ul. Małomłyńska 1, pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem pod nr 56 45-14-401. Dodatkowe informacje na temat „Strategii Rozwoju Powiatu Grudziądzkiego na lata 2014-2024” pod numerem telefonu 56 45-14-431/443.