joomla templates top joomla templates template joomla

Szkolenia i staże dla osób niepełnosprawnych

powiatgrudziadzki.pl/ włącz . Opublikowano w Grudziądz powiatowe

Fundacja Pomocy Ludziom Niepełnosprawnym zaprasza do udziału w projekcie „Trening psychospołeczny, zawodowy i trening pracy – kompleksowe wsparcie aktywizacyjne osób niepełnosprawnych niezatrudnionych z województwa kujawsko-pomorskiego”.
 
Rekrutacja chętnych potrwa do końca lutego br. Pomocą objęte zostaną osoby niepełnosprawne, nieaktywne zawodowo i zamieszkujące województwo kujawsko-pomorskie.
 
Projekt przewiduje następujące formy wsparcia: poradnictwo psychologiczne w formie indywidualnych sesji coachingowych, poradnictwo psychospołeczne w formie grupowych warsztatów z psychologiem oraz pośrednictwo pracy i poradnictwo zawodowe w formie indywidualnych konsultacji.
 
Uczestnikom zaoferowane zostaną również szkolenia m.in. z zakresu małej gastronomii i pracy biurowej. Po ukończonych szkoleniach i doradztwie zawodowym połowa uczestników projektu (tj.25 osób) będzie miała możliwość odbycia płatnego trzymiesięcznego stażu zawodowego. Udział w projekcie jest bezpłatny!
 
Fundacja zapewnia uczestnikom stypendium szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu na zajęcia. Dodatkowych informacji można uzyskać w biurze Fundacji Ekspert-Kujawy, przy ul. Dworcowej 65 w Inowrocławiu lub pod nr tel. 796-952-676.