joomla templates top joomla templates template joomla

Kolejny mostek w remoncie

W przyszłym tygodniu zakończy się remont mostku na ulicy Lipowej, a już jutro rozpoczną się prace na kolejnym takim obiekcie, tym razem na Szarotkowej. W związku z przebudową mostku czasowo zmieni się organizacja ruchu. 

 

- Objazd dla pojazdów jadących z kierunku Olsztyna w kierunku miejscowości Grabowiec prowadzony będzie ul. Paderewskiego- Jana Pawła II - Łyskowskiego - Waryńskiego- Dr. Graniczną w kierunku miejscowości Wielkie Lniska - ul. Maciejkową. Objazd dla pojazdów jadących z kierunku miejscowości Grabowiec w kierunku ul. Paderewskiego prowadzony będzie ulicami: Maciejkową - drogą powiatową z kierunku Wielkich Lnisk - Dr. Graniczną – Waryńskiego – Łyskowskiego - Jana Pawła II – poinformował Łukasz Rządkowski z Wydziału Dróg i Transportu Zbiorowego. - Wprowadzona organizacja ruchu jest czasowa po otwarciu mostku w ciągu ulicy Lipowej, czyli już w przyszłym tygodniu, ruch pojazdów kierowany będzie przez ulicę Lipową – Waryńskiego – dodał Łukasz Rządkowski. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i zwracanie uwagi na wszystkie tablice objazdowe.

 

Przebudowa na Szarotkowej potrwa do 30 listopada, prace wykonywać będzie firma Polwar z Gdańska, która w Grudziądzu wzmacniała m.in. skarpę na ulicy Rybackiej. Roboty na tym mostku będą właściwie takie same, jak na ulicy Lipowej, tzn. nastąpi między innymi: wymiana konstrukcji płyty nośnej i poręczy oraz wzmocnienie przyczółków – wyjaśniła Mirosława Langowska z Referatu Dróg Miejskich.

 

 

 

 

 

 

źródło : www.grudziadz.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież