joomla templates top joomla templates template joomla

Na Zjazd zamknięte ulice

Jedną z głównych atrakcji XX Jubileuszowego Zjazdu Kawalerzystów i chyba najbardziej widowiskową, będzie defilada z udziałem ponad 100 koni, którą ulicami naszego miasta poprowadzi kapitan Andrzej Makowski. W związku z uroczystościami część ulic na kilka godzin zostanie zamknięta, a na starówce zmieni się organizacja ruchu.

 

W piątek od godz. 18.00 do soboty do godz. 19.00 wyłączona z ruchu będzie ulica Ratuszowa i Plac Miłośników Astronomii. A w sobotę od godz. 5.00 do 19.00 zmieni się organizacja ruchu na Al. 23 Stycznia - odcinek od ulicy Klasztornej w stronę Wisły oraz Królowej Jadwigi i Portowa będą zamknięte. Również w sobotę od 18.00 do niedzieli do 16.00 nieprzejezdna będzie ulica Kościelna od Ratuszowej w kierunku Rynku, Prosta i Reja, objazd ulicami Spichrzową i Poprzeczną.

 

W niedzielę od godz. 11.00 do zakończenia uroczystości na Rynku Głównym tramwaje będą jeździć na zmienionej trasie: Rządz - Dworzec PKP. I jeszcze jedno ograniczenie, w sobotę od godz. 18.00 do niedzieli do godz. 16.00 zamknięty zostanie parking na Placu Niepodległości oraz przy Flisaku.

 

Za wszystkie utrudnienia komunikacyjne przepraszamy i jednocześnie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w uroczystościach z okazji XX Zjazdu Kawalerzystów II RP. Prosimy również, by w miarę możliwości poruszać się środkami komunikacji miejskiej, bowiem na starówce będzie niewiele miejsc parkingowych, a dojazd na Błonia będzie niemożliwy.

 

 

 

 

 

 

źródło : www.grudziadz.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież