Wielka gala bokserska „białych kołnierzyków” pierwszy raz w Grudziądzu! 13 grudnia w ringu powalczą przedstawiciele świata biznesu. Start: Mniszek Arena, godz. 18.00 (zdjęcia)

Biznesmeni przeszli intensywne, 8-tygodniowe przygotowania w klubie Poland Top Team. Cel imprezy jest charytatywny. Środki ze zbiórki i licytacji podczas piątkowej gali trafią do Stowarzyszenia Otwarte Serca w Grudziądzu.

13 grudnia w hali Mniszek Arena odbędzie się charytatywna gala organizowana przez Biznes Boxing Polska (BBP). Co będzie się działo? Lokalni przedsiębiorcy przez osiem tygodni intensywnie trenowali boks, aby zmierzyć się w ringu podczas grudziądzkiej gali.

To wyjątkowe wydarzenie łączy sport, emocje i działalność społeczną.

Biznes Boxing Polska to organizacja założona w 2015 roku. Łączy świat biznesu i sportu z ideą niesienia pomocy potrzebującym. Do tej pory podczas 83 gal w 15 miastach Polski udało się zebrać ponad 4,5 miliona złotych na cele charytatywne. Podczas każdej gali organizowane są licytacje i zbiórki środków, m.in. za pośrednictwem platformy Siepomaga.pl. Dochód z gali w Grudziądzu oraz towarzyszących jej licytacji zostanie przeznaczony na wsparcie działań statutowych Stowarzyszenia Otwarte Serca.   

Podczas wcześniejszych gal BBP, w tym ostatniej w Kaliszu (22 listopada) gośćmi byli: Dariusz Michalczewski, Joanna Jędrzejczyk, Mateusz Gamrot czy Mateusz Masternak. W Kaliszu walkę wieczoru stoczył prezydent miasta Krystian Kinastowski, co dodatkowo nadało rangi wydarzeniu BBP.

Grudziądzka gala Biznes Boxing Polska rozpocznie się w Mniszek Arenie przy al. Sportowców 13 grudnia (piątek) o godz. 18.00 (otwarcie bramek) a walki są od godz. 19.00.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1H713fKS7

Informacje o biletach: E-mail: grzegorz@biznesboxing.pl

MARYLA RZESZUT

FOT. MICHAŁ HORDOWICZ

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wielka gala bokserska „białych kołnierzyków” pierwszy raz w Grudziądzu! 13 grudnia w ringu powalczą przedstawiciele świata biznesu. Start: Mniszek Arena, godz. 18.00 (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu