Rowerzysta na widok radiowozu się przewrócił. Okazało się, że miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 44 -letniemu motorowerzyście, który kierował pojazdem mając ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna na widok radiowozu zatrzymał motorower, po czym przewrócił się razem z pojazdem na pobocze drogi.

W sobotę 2 stycznia  kilka minut przed godz. 1.00 w nocy, policjanci z Jabłonowa Pomorskiego, w miejscowości Piecewo, zauważyli motorowerzystę, który na widok radiowozu zatrzymał się, po czym razem z pojazdem przewrócił się na pobocze.

Na szczęście mężczyzna nie doznał obrażeń Policjanci zbadali stan trzeźwości 44-latka, po czym okazało się, że ma on ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie.
Mężczyzna został zatrzymany i przetransportowany do pobliskiego posterunku, skąd odebrał go syn. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Rowerzysta na widok radiowozu się przewrócił. Okazało się, że miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu