Muzyka? Tylko w słuchawkach! A publika pęka ze śmiechu, bo widzi tańczących, ale nie słyszy piosenki. Silent Disco przed Ratuszem (wideo)

Coś nowego – i zabawnego! Po raz pierwszy w Grudziądzu, w sobotnią noc, mieliśmy plenerową Silent Dyskotekę. Taką, w której tylko tańczący słyszą muzykę – w założonych na uszy słuchawkach. I do tej muzyki  tańczą. Obserwujący te pląsy pokładają się ze śmiechu, bo widzą tylko ruchy a nie wiedzą (bo nie słyszą), do jakiego utworu się tańczy…

Trochę jak pantomima bez tła muzycznego. Chyba, że tańczący śpiewają piosenkę (jak na naszym filmie) – a to wtedy całe show wydaje się bardziej zrozumiałe. Choć też zabawne…

Ta atrakcja to jeden z punktów programu Dni Grudziądza, z okazji 731. urodzin miasta. Silent Disco: 18 czerwca, sobota wieczór, od godz. 21.30 do godz. 1.00 przed Ratuszem w Grudziądzu. Spodobała się! Duży plus dla takiej dyskoteki także za to, że mogła trwać spokojnie w nocy, bo nie było żadnego hałasu.

TEKST, FOT I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Muzyka? Tylko w słuchawkach! A publika pęka ze śmiechu, bo widzi tańczących, ale nie słyszy piosenki. Silent Disco przed Ratuszem (wideo)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu