Muzyka? Tylko w słuchawkach! A publika pęka ze śmiechu, bo widzi tańczących, ale nie słyszy piosenki. Silent Disco przed Ratuszem (wideo)

Coś nowego – i zabawnego! Po raz pierwszy w Grudziądzu, w sobotnią noc, mieliśmy plenerową Silent Dyskotekę. Taką, w której tylko tańczący słyszą muzykę – w założonych na uszy słuchawkach. I do tej muzyki  tańczą. Obserwujący te pląsy pokładają się ze śmiechu, bo widzą tylko ruchy a nie wiedzą (bo nie słyszą), do jakiego utworu się tańczy…

Trochę jak pantomima bez tła muzycznego. Chyba, że tańczący śpiewają piosenkę (jak na naszym filmie) – a to wtedy całe show wydaje się bardziej zrozumiałe. Choć też zabawne…

Ta atrakcja to jeden z punktów programu Dni Grudziądza, z okazji 731. urodzin miasta. Silent Disco: 18 czerwca, sobota wieczór, od godz. 21.30 do godz. 1.00 przed Ratuszem w Grudziądzu. Spodobała się! Duży plus dla takiej dyskoteki także za to, że mogła trwać spokojnie w nocy, bo nie było żadnego hałasu.

TEKST, FOT I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Muzyka? Tylko w słuchawkach! A publika pęka ze śmiechu, bo widzi tańczących, ale nie słyszy piosenki. Silent Disco przed Ratuszem (wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu