Oszczędności miasto szuka wszędzie. W Grudziądzu wymienia się oświetlenie na LED-owe, ociepla budynki, instaluje fotowoltaikę (wideo)

Doczekaliśmy trudnych czasów i każdy, kto może – oszczędza. Także miasto musi oszczędnie gospodarować finansami i tak będzie na pewno przez najbliższy rok. Władze Grudziądza nie rezygnują z żadnej inwestycji i gdzie się da, zabiegają o dofinansowanie zewnętrzne.   

Tomasz Szczechowski, skarbnik miasta i Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza mają świadomość, że realizacja budżetu w 2023 roku będzie tak samo trudna jak budżetu tegorocznego. FOT. MARYLA RZESZUT

– Oszczędności trzeba szukać wszędzie: od wydatków rzeczowych do osobowych. Takie jest moje zdanie jako skarbnika miasta – mówi Tomasz Czechowski.  Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski wskazuje sfery, w których już udało się zaoszczędzić i te, które przyniosą redukcję kosztów (wideo):

Skarbnik miasta Tomasz Szczechowski (z lewej) i Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Wideo: Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Oszczędności miasto szuka wszędzie. W Grudziądzu wymienia się oświetlenie na LED-owe, ociepla budynki, instaluje fotowoltaikę (wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu