Udany koncert pamięci Macieja Kossowskiego! Grudziądzka publiczność z aplauzem przyjęła naszych artystów (wideo, zdjęcia)

Na scenie teatru w Grudziądzu zakończył się koncert poświęcony Maciejowi Kossowskiemu. 🎼Miejscowi wykonawcy 🎹🎤wystąpili przy pełnej widowni (były nawet dostawione krzesełka). Koncert otworzyli: patronujący wydarzeniu Maciej Glamowski – prezydent Grudziądza, Anna Janosz – dyrektor CK Teatr i Edmund Otremba – inicjator imprezy, wokalista.

Było super! Zobaczcie, jak bawili się artyści i publiczność podczas finałowej piosenki „Trzynastego”! A jak brzmiała Grudziądzka Orkiestra Dęta 🎺🎺(brawo saksofon!🎷) i Sweet Accordion! 🪗

Wystąpili: Grudziądzka Orkiestra Dęta, chór Tibi Mariae, Afterview, Studio Piosenki Zbigniewa Poliszczuka, Sweet Accordion, duet Teresa Chodyna i Edmund Otremba, Marysia Trętkiewicz, Agata Misiak, Anna Kminikowska, Artur Kowalewski. Wkrótce szersza relacja z imprezy. Tekst, foto i wideo: Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Udany koncert pamięci Macieja Kossowskiego! Grudziądzka publiczność z aplauzem przyjęła naszych artystów (wideo, zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu