Zbigniew Kulwicki śpiewa „Alleluja” a publiczność mu wtóruje. – Grudziądzanie są muzykalni! – chwali mieszkańców wokalista (wideo)

⭐️🌟 Popieramy miejscowych artystów. Gdy przez Grudziądz płynie fala koncertów i kolędowania czas przypomnieć jak Zbigniew Kulwicki wykonał słynny utwór „Alleluja” 🧑‍🎤⭐️ na dużej scenie na Rynku a publika śpiewała refren.

Zbigniew Kulwicki (baryton) jest reżyserem, aktorem i śpiewakiem w CK Teatr w Grudziądzu.

– W Grudziądzu jest tylu muzykalnych mieszkańców! Gratuluję państwu! – pochwalił nasz wokalista.

Ma rację? Sami posłuchajcie i oceńcie! W każdym razie grudziądzanie dobrze bawili się na tym koncercie. I o to głównie chodziło.

(marz)

Wideo: Maryla Rzeszut

Zbigniew Kulwicki podczas koncertu na Rynku w Grudziądzu. FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zbigniew Kulwicki śpiewa „Alleluja” a publiczność mu wtóruje. – Grudziądzanie są muzykalni! – chwali mieszkańców wokalista (wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu