Apartamenty z tarasem i widokiem na Wisłę. Gdzie, w Warszawie? Nie, w Grudziądzu!

Powstaną mieszkania w bloku nad Wisłą przy ul. Portowej! Będą w nim apartamenty z dużym tarasem i widokiem na królową polskich rzek. Budowa właśnie ruszyła.

Budynek mieszkalny przy ul. Portowej powstanie nad samą Wisłą.

Rejon ulicy Portowej zyska na atrakcyjności dzięki powstaniu nowego, pięciokondygnacyjnego budynku z podziemną halą garażową. Ma on być gotowy w 2024 roku. Nie ma to być zwykły blok, ale budynek z apartamentami. Bez dwóch zdań – miejsce na „mieszkaniówkę” znakomite: w centrum miasta, a zarazem przy nadwiślańskich bulwarach. Nowe mieszkania w rejonie Starówki oznaczają rozbudowę tej części miasta i zmianę charakteru terenu nad Wisłą.  Ożywią go.  A gdzie dokładnie powstaje ten budynek? W pobliżu „Skali”.

– Taka jest nasza strategia. Konsekwentnie jako miasto zwracamy się ku Wiśle – podkreśla Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Kolejnym tego dowodem jest powstający przy ulicy Portowej budynek wielorodzinny z podziemną halą garażową. Posiadać będzie apartamenty z dużym tarasem i pięknym widokiem na królową polskich rzek. Na parterze przewidziane jest miejsce na dwa lokale usługowe. Bardzo się cieszę, że kolejna tego typu inwestycja realizowana jest w centrum naszego miasta. Ulica Portowa, także dzięki zrealizowanym tu wcześniej elementom małej architektury, zmienia się na korzyść, nie do poznania.

Prace na placu budowy ruszyły, a ich zakończenie planuje się na 2024 rok.  

(marz)

Tak będzie wyglądać 5-kondygnacyjny budynek mieszkalny przy ul. Portowej w Grudziądzu.
Nowy budynek zmieni panoramę nadwiślańską w Grudziądzu.
Roboty budowlane nad Wisłą w Grudziądzu już ruszyły.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Apartamenty z tarasem i widokiem na Wisłę. Gdzie, w Warszawie? Nie, w Grudziądzu!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu