Awans zawodowy 22 nauczycieli. Odebrali w Ratuszu akty nadania na stopień nauczyciela mianowanego. Sprawdźcie i zobaczcie, kto był wyróżniony (wideo, zdjęcia)

Uroczyście, w Refektarzu Ratusza w Grudziądzu 22 osoby odebrały dziś z rąk wiceprezydent Róży Lewandowskiej akty nadania na stopień nauczyciela mianowanego.

Otrzymanie awansu zawodowego w każdym przypadku poprzedziło zdanie bardzo trudnego egzaminu. Wiedza każdego z nauczycieli została pozytywnie zweryfikowana przez komisję egzaminacyjną.

Tuż przed wręczeniem aktów nadania na stopień nauczyciela mianowanego wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie. Zobacz wideo:

Ślubowanie składają nauczyciele, którym za chwilę zostaną wręczone akty nadania na stopień nauczyciela mianowanego.

Wiceprezydent Grudziądza Róża Lewandowska wręczała akty wspólnie z Kamilą Melkowską-Lemke, dyrektor wydziału edukacji i Joanną Marciniak – inspektor.

Odebrali je nauczyciele: Joanna Szczepaniak, Aleksandra Kobuszyńska, Monika Żak, Paweł Kruszewski, Grzegorz Rakowski, Marek Stacherski, Katarzyna Zięba, Monika Piasecka, Natalia Jezierska, Monika Wiśniewska, Izabela Mirota, Paulina Zyglarewicz, Daria Gabryś, Joanna Beszczyńska, Iwona Orzechowska, Patrycja Przyłuska, Aleksandra Kowalska, Renata Mikołajczyk, Joanna Haftka-Cebulska, Magdalena Skrzypczak-Białek, Agnieszka Jadzińska, Sandra Daraż.

Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza gratulowała każdej nauczycielce i każdemu nauczycielowi z osobna. Po wręczeniu nominacji powiedziała: – Życzę wam wszystkim powodzenia w tej odpowiedzialnej pracy, satysfakcji i sukcesów. Przekonaliśmy się wszyscy, jak trudno jest prowadzić edukację bez nauczyciela w czasie pandemii, gdy przeszliśmy na nauczanie zdalne. Wielu rodziców wręcz modliło się, żeby jak najszybciej wróciły lekcje prowadzone stacjonarnie. Może także doczekamy się, że praca nauczyciela będzie znacznie lepiej wynagradzana.

Nauczyciele przyznali, że egzamin dostarczył im stresu, mimo że wymagana tematyka i wiedza była im znana. Cieszyli się, że podołali wyzwaniu i wykonali ważny krok w kierunku swojego zawodowego rozwoju.  

Wiceprezydent Róża Lewandowska podkreśliła: – O tym jak ważna jest praca nauczycieli nie trzeba chyba przypominać. To zawód niezwykle odpowiedzialny i trudny, wymagający szczególnych kwalifikacji. Moja duma jest tym większa, że wśród wyróżnionych dzisiaj osób jest także moja była uczennica. Cieszę się, że grudziądzcy nauczyciele chcą się zawodowo rozwijać. Korzyść z tego odniosą przede wszystkim nasze dzieci i młodzież. Dzisiejsze wydarzenie nie jest obojętne także i dla dorosłej części naszej społeczności, skoro powinnością pedagoga jest kształtowanie przyszłych pokoleń tak grudziądzan, jak i Polaków.

Po uroczystym wręczeniu nominacji był czas na rozmowy i refleksje przy kawie i słodyczach.

TEKST, FOT I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Awans zawodowy 22 nauczycieli. Odebrali w Ratuszu akty nadania na stopień nauczyciela mianowanego. Sprawdźcie i zobaczcie, kto był wyróżniony (wideo, zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu